Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akit megerőszakoltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akit megerőszakoltak, vagy szexuálisan zaklattak elmondtátok ezt vmelyik párotoknak is ezt a titkot?

Figyelt kérdés
Ha igen mikor?és hogy fogadta?hány évesek voltatok?
2012. szept. 19. 23:45
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

hát kétlem h erre fog érdemi válasz jönni.

ez azért bőven túlmutat a "net anonymitása nyújtotta közvetlenségen". minden esetre tippre azt mondanám hogy 1 friss kapcsolatba sztem nem mondják el de régebbibe már előfordulhat + nem is árt elmondani elvégre ha előjön vmi olyan téma / helyzet amire ő emiatt érzékeny akkor a pasi nem fogja érteni h ez mégis miért zavarja a csajt.


hogy fogadná ? lehetne ezt nem úgy fogadni h "- hol is lakik az ürge?" :)???

2012. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha tudná, szét is verné a pofáját az összes molesztálómnak, zaklatómnak. Nsgyon örülök, hogy ilyen dominátor férfit adott az Isten, mert na ő aztán nem engedi, hogy kontárkodjon valaki a territóriumában.

Ha most nyúlnának hozzám, azonnal ráküldeném az embert. Azért szeretem, mert kemény.

2012. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak azt mondta el a csaj, hogy pénzért kefélt egy (?) pasival :DDD

Már nem a nőm... :)

2012. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az ilyen lányokat piszkosul nehéz megszerezni, de ha megvan, akkor sokkal hűségesebb, mint aki nem sérült, mert már nem mer bízni senkiben. És a férfi munkatársairól is az jár a fejében, hogy vajon csak az utcán olyan rendes ember-e?

Sokkal jobban megbecsüljük a jót, mint a többiek.


De előfordul, hogy a párom meglepődik néha a reakciómon. Például sokkal érzékenyebb vagyok, hogy hogy beszél, vagy mit csinál velem, mint egy "normális" lány, ha lehet így kifejezni. Jobban meg kell gondolnia, hogyan viselkedik.


Például volt egy nő, akit majdnem megerőszakolt 14 éves korában egy részeg. És amikor a párja ment haza részegen, elájult és a kórházban tért magához. Azóta a férje lett és antialkoholista.


Szóval mivelünk már nem tudtok olyan dolgokat megtenni, mint egy nem sérültel.

2012. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljességgel egyetértek a 4. válaszolóval.

Nem hogy páromnak, de senki másnak se mondtam el, a legjobb barátnőmnek se (de csak azért mert ilyen és effélékről nem igen beszélgetünk..ha úgy adódna, akkor el is mondanám de addig "feleslegesnek" érzem). Majd ha leszek valakivel annyira bizalmas kapcsolatban, akkor el fogom mondani, és akkor tényleg meg fogja érteni hogy néha miért viselkedek úgy ahogy - mert előfordult már hogy bizonyos testi kontakt után megremegtem, elhúzódtam...ésatöbbi ami nem lenne épp "normális".

2012. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én is attól félek ha nem mondom el neki a titkom,nem fogja megérteni a viselkedésemet.
2012. szept. 20. 00:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt kérdező?
2012. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még csak 2 hónapja
2012. szept. 20. 00:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor mond el, ha úgy érzed, szeret. Nehogy később visszaéljen vele. Legyél óvatos. Egyébként rá fog jönni a reakciódból, hogy valami van, és úgyis meg fogja kérdezni.


De semmiképpen se szégyelld magad, mert a zaklató fél pont azt akarja, hogy hallgass, mert általában ezt a "rendes" emberek teszik, akikről meg sem gondolnád.


És ha kiderül, akkor lőttek a jóhírének. Mindenképpen hangoztasd, mert pont a csendesebb, visszahúzódóbb fajtával teszik meg, aki nem mer szólni.

Jó kis antennájuk van.


Úgyhogy hagy tudja meg mindenki!

2012. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
hmmm kezdek félni magamtól néha ijesztően jó tippjeim vannak.
2012. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!