Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőmmel már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel már több mint egy éve nincs köztünk szex, viszont együtt élünk, sokszor összebújunk, csókolózunk és szeretjük egymást, akkor az milyen kapcsolatnak számít?

Figyelt kérdés

Tehát a kapcsolatunk kiválóan működik, persze ha nem számítjuk azt, hogy szexuális életünk egyáltalán nincs már. Ez sajnos amiatt van, mert Ő depresszió elleni gyógyszereket szed egy korábbi betegsége miatt. Már teljesen jól van, de a gyógyszerek mellékhatása tavaly július óta tart. Előtte még volt köztünk szex, igaz, egyre kevesebb, valószínűleg a mellékhatás erősödése miatt...

Abszolút semmi szex. Semmi szexuális vágya nincs... Nagyjából 4-5 hónapja csinálta még nekem kézzel, hogy legalább nekem jó legyen, de azóta azt se. :S Egyébként minden rendben van köztünk, ezt leszámítva.

Néha beszélgettünk egymás közt erről, hogy fogunk szexelni ekkor meg akkor. Vagy ha mégsem jönne össze, akkor beszélünk az orvosával.


Azonban én már nem bírtam, mert egyszer sem volt szex köztünk, így én elkezdtem sexchatelni, illetve felregisztráltam újra 1-2 oldalra, hogy szeretőt keressek. Egy csajjal dumáltam is, majdnem találka lett belőle, de visszakoztam, mert lelkiismeret furdalásom lett volna, ha megcsaltam volna Őt... Szóval fizikálisan nem csaltam Őt meg soha!

Ennek ellenére lebuktam a párom előtt, észrevette a gépen a beszélgetéseimet a csajjal. Kicsit össze is vesztünk, hogy ezt hogy képzelem. Megmondtam neki, hogy ne csodálkozzon, hogy ezt teszem, ha egy évig nincs szex, illetve, hogy más már rég megcsalta volna Őt, én pedig még mindig tűrtem. Ekkor megbeszéltük, hogy beszélünk az orvosával.


Időközben azonban tragédia történt, mert elhunyt az édesanyja, 3 hete, súlyos betegségben. Mindannyiunkat megviselt, engem is, mert imádtam őt. Meg amúgy is megértettem, mivel én is elvesztettem az anyámat, kb. 14 éves voltam... Emiatt nem is zargattam a páromat a témával, na meg amiatt se, mert én is ki voltam borulva az anyukája halála miatt. :(((


Habár eltelt már valamennyi idő, már mindketten jobban vagyunk /habár a tragédiát soha nem lehet felfogni.../, bár gyászolni még gyászolunk, de éljük tovább az életünket.


Bennem pedig ismét felerősödött az érzés, hogy szexelni szeretnék a párommal. A napokban ismét szóba került a téma köztünk, és megint ott vagyunk, hogy azt mondta, hogy fogunk szexelni. Ugyan mondta, hogy egy darabig nem tudná még csinálni a gyász miatt /amit meg is értek/, de idővel fogunk szexelni. De nem mondta meg, hogy az mikor lesz... Megkérdezi néha, hogy ugye nem csalom meg...


Mit csináljak? Várjak még? Úgy is, hogy egy éve nincs köztünk szinte semmi ezen a téren? :S Ha várnom kell rá, én megértem, és kitartok mellette. Úgy értem, nem hagyom el Őt. Pláne nem ilyen helyzetben. De amúgy sem tenném, mert szerelmesek vagyunk... Szóval szakítani semmiképpen sem akarok vele!

Ugyanakkor a megcsalás gondolata sajnos újra előjött, ugyanis néha-néha feljárkálok megint az oldalakra, ahova regisztrálva vagyok...


Megcsaljam vagy várjak rá, amíg valamikor /???/ elkezdődik a szexuális életünk!? Segítsetek! Köszönöm!


27/F


2012. szept. 20. 03:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
es megcsaltad mar?
2012. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még nem... Szeretném, ha nem lenne rá szükség!
2012. okt. 17. 00:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Le a kalappal...én is nagyon szerettem az exem, de nálunk is közbeszólt a szexhiány...bár ő lusta volt még ehhez is..kb a 2.év végén kezdett ez kiütközni, nekem a türelmem néhány hónapig tartott...nőként megalázónak éreztem a szexért könyörögni, többször leültem vele beszélni, hogy minek köszönhető ez, de nem kaptam választ..vagyis kaptam, hogy "neki minden nap lenne igénye.." ennek fejében, ha havi kétszer volt valami, akkor már azt mondom ok...az is annyi volt, hogy ő feküdt, én meg csináltam amit akarok...


Nekem elég volt, 23 évesen nem ilyen életre vágytam. Annyira zavart ez, hogy innentől minden probléma volt, a legkisebb hülyeségét sem bírtam lenyelni..ki is dobtam, mint macskát...

2012. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt még elfelejtettem, hogy a 3. évfordulónkat már éppen nem értük meg, pedig nem sok kellett volna..ja és már együtt is laktunk...én is biztosan ultimátumot adnék a hölgynek..
2012. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!