Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat WOW-ba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat WOW-ba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet kicsit hülyén hangzik amit most írni fogok.

Megismertem egy lányt a World of Warcraft nevű játékba, PvP-be healelt engem és én nem is tudtam, hogy lány megköszöntem neki meg megdícsértem hogy milyen ügyes stb. Utána elkezdtünk beszélgetni, kiderült h lány és ráadásul egy helyen is lakunk , cirka 5-10km re egymástól. Tök fura volt az egész helyzet, azt sem tudtam hogy néz ki , azt se hogy én . Beszélgettünk 2-3 hétig a játékba minden nap látszott, hogy jófejnek tart, kedvesnek aranyosnak DE képet még mindig nem látott rólam, és én se róla ergó csak a karakterképe ugrott be nekem mikor rá gondoltam és neki is ugyanez.. Bár nem térek el sokban egy Ork-tól de azért kicsit rendezettebb vagyok . Na mind1, felvettem facere ott volt kép rólam és róla is. Nekem bejött nagyon a lányka, és úgy vettem észre hogy én is bejövök neki. Rá 2 ugyanolyan kockulós dumálgatós hétre, találkoztunk. Megbeszéltük hogy kimegyünk a közeli erdőbe este sétálni. Jól sikerült minden, ölelgettem puszilgattam stb. A lényeg az, hogy utána össze is jöttünk és utána egyáltalán nem akartam kockulni, hanem vele beszélni FB-n meg találkozni, meg egésznap csak zenét halgattam stb. Ő viszont ugyanúgy játszik mint az állat, amint hazaér egyből belép és játszik stb.. :S Én viszont már egyáltalán nem kívánom a játékot, csak őt.. Mondtam már neki, hogy én már meguntam a wowot meg stb aztán csak kinevetett hogy aztán miért, és mondtam h miattad amire semmit nem szólt.. És azóta ugyanez, max szól h menjek fel énis.. felmegyek mert csak ott tudok vele beszélni, de már egyáltalán nem érdekel a játék. Azt mondja szeret, úgy is veszem észre , és énis de hiába mondtam neki, hogy hagyjuk már a gamet és inkább jöjjön ki velem valahova vagy menjünk el valahova mindig azt mondta, hogy jó majd megyünk meg stb meg h hétköznap ő nem akar kimászkálni, inkább menjek át hozzá de ha még át is megyek akkor is csak játszunk vagy film :S Jó persze néha mikor már nem bírok magammal fogom és leteperem a francba az ágyba és akkor jön aminek kell, ezzel nincs is baj meg ő is kíván engem , viszont ez a játék dolog elég aggasztó.:S Nem azt mondom , hogy ne játszon csak annyi hogy ne ennyit , meg ne ez legyen az első mindig.. Valakinek esetleg ötlete?? Mint mondtam , már beszéltem vele erről és teljesen hajthatatlan.. Mit kéne tennem? Arra is gondoltam, hogy látványosan leszarom és nem megyek fel wowba hanem FBn lennék, már volt ilyen is h egyik nap írtam neki játékba, hogy FB-n leszek írta hogy jó aztán lefekvés előtt kb 11kor írt, hogy jóéjt csók szeretlek.. Mintha a játék fontosabb lenne mint én.. Azt mondja szeret, el is hiszem de attól tartok hogy a játékot jobban.. Ötletek ?? Én 22F Ő 20L



2012. szept. 19. 14:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
I don't wanna live on this planet anymore -.-''
2012. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem tenyleg szeret, csak neki ez a maniaja. Talan idovel leszokik rola, te meg gyakrabban menjel at hozza es gyakrabban szexeljetek, ugy esely sincs ra ha atmesz, hogy ujra jatsszon.

Es ne kerdezd, hogy na mikor mozdulunk ki, hanem atmesz es azt mondod, na most megyunk is oltozz.

2012. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát pl olyan volt , hogy kérdeztem tőle hogy nem megyünk e ki a parkba ücsörögni vagy sétálni a dunaparton v vmi, és akk írta h hááát ,inkább menjek át hozzá jó persze a dunaparton nem lehet sexelni nyílván.. Amikor átmegyek mindig van sex, 2-3 menet mindig van utána fetrengés kb 15 perc aztán, tisztálkodás és játék újra :D Hát igen sajnos függő, és ezt ő is tudja. Csak mintha nem akarna rajta változtatni
2012. szept. 19. 15:02
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem sincs mit keresni valóm itt a földön.Bye!
2012. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

függő lett,

ilyeneket nehéz ráébreszteni arra, hogy túlzásba viszik a dolgot. Legyen szó wowról, szerencsejátékról, ivásról, drogról.

Egyedül nem hiszem, hogy változtatni tudsz majd a szokásán.

2012. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
....god.....why?......
2012. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát ja. Főleg h sex közbe olyanokat szokott nekem mondani hogy ezaz csináld még egyetlen warriorom vagy orkom olyankor mindig csak nevetni tudok de nagyon gáz :D Meg hogy váltsunk FORM-ot ... (Ő druida) aki játszik a játékkal az tudja miről beszélek :D Hát nevetséges az biztos.
2012. szept. 19. 15:13
 8/23 anonim ***** válasza:
Menj fel az accountjára és töröld a gecíbe az összes karakterét,nekem egy ilyen után nem lenne kedvem többet wowozni xD
2012. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
szerintem te is elhívhatnád magadhoz. és akkor már kevesebb az esélye, hogy játszani fog. Csinálj neki valami meglepit, s ha azt mondja menj át te akkor mond meg neki, hogy meglepetéssel várod. Biztosan nem akarja elrontani... vagy vidd el valahova szórakozni. gondolok pl: vidámpark, tropikárium, koncert, vagy ha érdekli valamilyen sport akkor menjetek ki meccsre. de tudom senkinek sem feneketlen a pénztárcája... szóval nem kell mindig fizetős helyre vinni. Főzhetnél neki vacsit és hívd át magadhoz.... Légy kreatív...
2012. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Vidd el Hinterlandsba romantikázni, az napnyugtakor tiszta időben nagyon szép hely!
2012. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!