Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék újra megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra megbízni a barátomban? 16/L

Figyelt kérdés
Szeretnék újra megbízni a barátomban :( de nagyon nehéz ez...egyszer szakítottunk az miatt mert kavart más lányokkal a hátam mögött, és ez rosszul esett, akkor nem voltunk túl sokáig együtt, talán 1 hónapig. Aztán mikor újra összejöttünk, akkor megígérte, hogy többé nem csinál ilyet és hogy őszinte lesz velem. Már lassan 1 éve vagyunk együtt, és kb. 3 hónapja kiderült, hogy a kapcsolatunk elején 2 hónapig folyamatosan csetelt más lányokkal és nem eléggé megdöbbentett amiket láttam...természetesen nem ő mondta el, hanem én jöttem rá erre...most is ugyanazt mondja, hogy többet nem csinál ilyet meg stb...de mégis hogy hihetnék ezek után?? És amikor megkérdeztem tőle, hogy el akarta e mondani ezt nekem azt válaszolta, hogy igen...pedig nem úgy látszott, mert én nem láttam rajta, hogy furdalná a lelkiismeret mikor kérdezgettem tőle, hogy szeret e és hogy hazudott e nekem eddig...persze ő letagadta. Én sokáig hittem neki, de aztán kiderült ez a dolog és hát....nem igazán tudtam még mindig túl tenni magam ezen...de végül együtt maradtunk mert szeretem és ő is sírt hogy fogadjam vissza meg ilyenek :/ az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám ezt elfelejteni és megbocsájtani neki...? És szerintetek még egyszer megcsinálná? :(
2012. szept. 20. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ennyit érnek az újrakezdett kapcsolatok.
2012. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
újramegteszi, és újra meg újra. Ne legyél már palimadár, dobd ki.
2012. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha szeretem :/ és honnan tudom, hogy ő szeret e? :/
2012. szept. 20. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből biztosan tudhatnád, hogy nem szeret.

Tudod, ez egy olyan dolog, hogy ha már egyszer megtette, akkor miért ne tehetné meg máskor is? Én nem tudnék megbízni újra egy olyan pasiban, aki már egyszer átvert. Ez van.

2012. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő téged nem szeret!
2012. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az nem jelent semmit hogy sírt?
2012. szept. 20. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem,sírni bárki tud...Balek vagy,ennyi.
2012. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy éve vagytok együtt, és az elején chatelgetett? Már nem teszi?

Ha tényleg "tiszta", akkor belátta, hogy Te vagy a legjobb, ha viszont most is sunyít, akkor azonnal rakd ki. Egy évvel ezelőtti dolgokon kár rágódni, mert azóta változhattak a dolgok. De azért igazán elmondhatta, vagy ha már nem lényegesek - kitörölhette volna azokat...

De ennek ellenére, én se biztos, hogy tudnék benne bízni, és 16 évesen még előtted az élet, még számtalan rendes pasit találhatsz...

2012. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Így jár, aki a mai átlag fiukkal kezd, talán ne ezeket a mai homárokat keresd, az igazi férfiakat manapság észre sem veszik... ne csak nézz.. láss is.
2012. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MadameViciouse ***** válasza:

A bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni, szerintem már sosem lesz a régi és sokat jár majd az agyad azon, mikor ver át megint.

Aki megteszi egyszer és még csak bűntudata sincs, miért ne tenné többször is.

Te döntésed ha vele vagy, de azzal számolnod kell, hogy valószínűleg nem sok nyugodt perced lesz, még akkor sem ha

többé nem csal meg.Magamból kiindulva...

2012. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!