Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbízni a barátomban?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, és pár hónap múlva távkapcsolatba kényszerülünk. 200 km lesz köztünk, kb. két hetente tudunk 3 napot együtt tölteni. És egyszerűen nem tudok megbízni benne. Olyan messze lesz. Minden gond nélkül megcsalhat majd. Soha nem tudnám meg. Totál idegen helyre megy. Senkit nem ismerek ott, mondjuk ő sem. Mit csináljak? Ő mindig mondja, hogy látja rajtam, hogy nem hiszek neki, amikor azt mondja, hogy szeret, és kitart mellettem akármi is történik. És valóban így van. Nem hiszem el. Mert férfiből van, és miért ne csalna meg? Vagy mi lesz, ha egyszer csak úgy érzi, hogy van nálam szebb, okosabb, jobban szexelő nő? Mások hogyan tudnak megbízni a párjukban vakon? Hogyan lehet ezt megtenni? Ez az első komoly kapcsolatom. Eddig két egy hónapos kapcsolat félém volt, mindkettőnek azért lett vége, mert megcsaltak. Úgy rettegek, hogy újra ez lesz. Mit csinálhatnék? Néha úgy érzem, hogy tényleg szeret engem, és semmi pénzért nem bántana meg, néha meg úgy érzem, hogy talán mégis.
2010. jan. 7. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Első: vakon bízni senkiben nem szabad!

Sztem ne rendezz jelenetet vagy hasonló, mert az lesz a vége h megérzi h te úgy gondolod ő bizony megcsal majd téged, így úgy lesz vele h akkor felesleges hűségesnek lennie, úgysem bízol benne. Ha szeret nem fog megcsalni.

2010. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül nincs kapcsolat. Vagy van? Akkor hülye vagy.
2010. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először is bízz megbenne,nem biztos hogy megakar csalni mint az előzők.várj,ha nem működik dobd ki!
2010. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is ha szeret akkor nem teszi meg..ha mégis megteszi örülj neki, hogy most derült ki róla és nem akkor amikor már sok sok éve együtt jártok, vagy komolyabb a kapcsolat...

Ha ezen fogsz agyalni, biztos hogy bekövetkezik...Amire sokat gondolsz általában megtörténik..

Én nem azt mondom, hogy benne bízz, mert az alap, hanem hogy magadban bízz...Biztosan szép, okos jó csaj vagy, ezt tudnod kell..Ha jó vagy mé kellene neki más nő...Ha te vagy a legjobb dolog az életében mért kellene neki más?

Lehet hogy pasiból van..és? Nem minden pasi állat...

Lehet a te barátod se...Bízz magadban elsősorban, és benne..Ha nem adott okot eddig a bizalmatlanságra, ne cseszde el..

Szurkolok Nektek...De ne görcsölj... Biztos a régi tapasztalatok beszélnek belőled, de nem minden pasi egyforma...

Nekem 6 éve van barátom, és hiába hogy férfi, hiába hogy nem vagyok egy bomba nő, de neki én vagyok a legjobb, és én is tudom magamról, hogy jó vagyok, szép vagyok, és nem talál nálam jobbat...Sok múlik a hozzáállásodon..:)

Sok sikert:)

Kicsit hosszú lettem:D

2010. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy esélyt megérdemel:)

Itt vagyok én, minden csajra rámásztam, akire csak lehetett, aztán összejöttem a barátnőmmel,meghallotta h milyen vagyok vagyis voltam ki volt akadva, h mi lesz ha távkapcsba kerülünk,aztán egyszer nem csaltam meg,mert szeretem.

2010. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne okozz magadnak több fájdalmat.Engedd el! Nem akarlak elkeseríteni,de biztosan meg fog csalni.Férfiból van.Soha ne menj bele távkapcsolatba!!Sajnálom,hogy ezt kell mondanom=(
2010. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
soha senkiben nem szabad megbízni
2010. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!