Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya fogakkal lehet barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fogakkal lehet barátom?

Figyelt kérdés

Utálok beszélni, mosolyogni meg végképp. Annyira vágynék már valakire akit szerethetek, de a fiúk nem kezdeményeznek, én meg nem merek. Szokták mondani hogy szép és csinos vagyok, én magamat átlagosnak tartom, szerintem a fogaim eléggé lerontják az összképet. Nem vagyunk gazdagok hogy meg tudjam csináltatni. Mit tudnék tenni?

(17/L)


2012. szept. 20. 19:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen, összevissza nőttek, meg sárgák is, pedig mosom mindig rendesen.
2012. szept. 20. 19:22
 12/28 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ingyenes a fogszabályzó!
2012. szept. 20. 19:22
 13/28 anonim ***** válasza:
ma 19:18-nek: bocsi, hogy beleszólók de a fogszabályzó NEM ingyenes. Ha valaki 18 év alatti, akkor is kb. 50 ezret kell fizetnie érte, (semmi köze a tanuláshoz, hogy mennyibe kerül). Ha betöltötte akkor meg már horror áron van csak.
2012. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

ej akkor rosszul tudtam bocsi

kérdező nekem is halványan sárgák a fogaim.

sajna ez van kuszák is.

patikában lehet fogfehérítő port kapni,az sokat segít

2012. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
mindenképpen javaslom a fogszabit, mert ha összevissza állnak, akkor a későbbiekben hamar elkezdhetnek romlani. ha vmire, erre érdemes gyűjteni
2012. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Esélytelen dolog egyelőre, és igen tudom hogy rossz mert egy helyen már be kellett tömni ahol egymáson volt.
2012. szept. 20. 19:32
 17/28 anonim ***** válasza:
17 vagy apránként gyűjtögetsz rá.igaz nélkülözni kell de szent cél érdekében :)
2012. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ja és mire összegyűjtök annyit hogy most ki tudnám fizetni addigra betöltöm a 18at és sokszor annyiba kerül. -.-
2012. szept. 20. 19:38
 19/28 anonim ***** válasza:

ne add fel

lehet kölcsön is kérni rokonoktól.össze lehet szedni

2012. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg az egészséges fogsor nagyon fontos NEM csak a párkeresésben. Nekem sem szép fehérek de anyám szerint már gyerekkoromban sem voltak azok, szóval ez lehet genetikai is. Viszont 33 vagyok és csak egy tömött fogam van amit még kb. 11 éves koromban csináltak, azóta nem kellett hozzányúlni fogkőeltávolítás kivételével. Mindenképpen szabályoztasd mert a csálé fogakat nagyon nehéz tisztán tartani, aztán majd idővel már csálé fogaid sem lesznek.
2012. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!