Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya fogakkal lehet barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fogakkal lehet barátom?

Figyelt kérdés

Utálok beszélni, mosolyogni meg végképp. Annyira vágynék már valakire akit szerethetek, de a fiúk nem kezdeményeznek, én meg nem merek. Szokták mondani hogy szép és csinos vagyok, én magamat átlagosnak tartom, szerintem a fogaim eléggé lerontják az összképet. Nem vagyunk gazdagok hogy meg tudjam csináltatni. Mit tudnék tenni?

(17/L)


2012. szept. 20. 19:14
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen tudom, mert sajna ahol fedik egymást ott nem lehet rendesen tisztítani és romlik. És sajna majd mennem kell fogorvoshoz.
2012. szept. 20. 20:15
 22/28 anonim ***** válasza:
69%

Mint fiú mondom neked nekünk ez nem olyan fontos mint a lányoknál, enélkül is bárki megpróbálna összejönni veled ha kedves vagy és bejössz neki.Nekem sem tökéletesek mégsem piszkált érte még senki.

17/F

2012. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

én azért egy képet megnéznék....

a lényeg,hogy ne törődj bele ebbe az állapotba.

Harcolj ellene.

előbb utóbb össze jön rá a pénz

2012. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ez egészségügyi dolog. az egészség fontos. adjátok el a videót, számítógépet vagy valamit és csináltassátok meg. aztán később újra vehettek olyan kütyüt. az egészség az egészség. ha valamire, akkor erre kerítsétek elő a föld alól is.

dokitól is meg lehetne kérdezni, mennyire tartja sürgősnek, fontosnak a fogszabit. és ha nagyon, talán vhonnan támogatást is lehetne kérni.

2012. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hát az nem úgy megy itt. Szüleim szerint ez nem fontos és szép vagyok így is. -.-
2012. szept. 20. 21:33
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan barátom, akinek szintén (genetikailag) sárgák és csúnyák voltak (még elöl is!) a fogai.

De tudod, nem érdekelt :).

Mert a kisugárzása és a személyisége annyira megfogott, hogy ez fel sem tűnt.

Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem fontos a fogak ápoltsága és egészsége, de emiatt aggódni felesleges, mert ha te mindent megteszel az ügy érdekében (rendesen tisztítod, jársz fogorvoshoz), akkor a kutyát sem fogja érdekelni, hogy állnak.

Főleg nem azt, aki belédszeretett :).

L/25

2012. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ugyanez van velem is :)-.-

16F

2012. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Újra hangsúlyoznám: NE párkapcsolati szempontból gondolkozz. Egészséges fogakra azért van szükséged bakker, hogy negyven évesen is a saját fogaiddal ehess. A szüleid pedig, már megbocsáss de kib.aszott korlátoltak.
2012. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!