Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség kéne! Hogy érhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy Close kérdése:

Segítség kéne! Hogy érhetném el, hogy végre beadja a derekát?

Figyelt kérdés
konkrét dolgokat nem mondhatok,de van egy ismerősöm,akit régóta ismerek.aktfotókat fog csinálni rólam,de a munkájából kifolyólag attól,még,hogy látni fog meztelenül nem fogja rámvetni magát,pedig amúgy az esete vagyok.szeretném valahogy elcsábítani,de nem tudom,hogy hogy tegyem.sok aggálya van,pl:hogy kiderülne a dolog stb...pedig egy kihalt faluba lesz majd a fotózás,ahol csak 2en leszünk,és még van is ott neki egy saját hétvégi háza,mégse tudja beadni a derekát.ötletek?Csak értelmeseket légyszives!

2012. szept. 21. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy eddig mivel probálkoztál, de amit irtál szitut, én megprobálnámmekérni, hogy saját részemre én is készithassek aktfotot rola. Na akkor elkezdeném dicsérni a testét, ... stb. és megmonganám, hogy felizgatott, legalább most az egyszer kezdjen már valamit.
2012. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,végre kaptam értelmes választ is,nem csak leoltást!már csak az a kérdés,hogy véghez tudom-e vinni...Amúgy pár nappal ezelőtt 2órán át boncolgattam vele a témát,hogy mi lehetne közöttünk
2012. szept. 21. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat szerintem semmikepp a fotozas utan meztelen masszal ra, hanem pl. mondd mutassa meg a hetvegi hazat, ha mar itt vagytok, ott meg kicsit nyomulj, lehet sikerul igy.
2012. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valaki, akinek tetszel, meztelenül fotózgat téged, és nem akar megdugni.


1) Meleg.

2) HIV pozitív vagy.

3) Barátnője/felesége van és szorult belé némi erkölcs (ami mondjuk érdekes az aktfotózás esetén, ha nem hivatalos fotós), te meg szimplán egy ordas kva vagy, aki próbálja ezt tönkretenni.

2012. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én lehet a fotózás után nyomulnék rá, frissen, meztelenül..

hamár úgy is adott a dolog..

kezd el magad simizni vagy ilyenek. :-)

sok sikert.

2012. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos megvolt már a fotózás?
2012. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
október közepén lesz, de kedden is megyek fel hozzá segíteni,de nem kell félreérteni!
2012. szept. 30. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2013. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!