Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Hölgyek! Mi az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Mi az ami soknak számít a párotoktól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mi számít túl gyakori találkáknak, az együtt töltött időnek, illetve a nem együtt töltött idő közbeni kommunikációra (facebook, msn stb) . Párom azt mondja hogy neki így tökjó meg minden , el is hiszem neki persze csak nem akarom hogy egy idő után megunjon vagy hasonlók, vagy egyszerűen csak túl sok legyen neki belőlem. Minden másnap találkozunk, egyébként meg folyamatosan írkálunk fb-n vagy msnen. Hiszek neki, hogy ez így jó meg stb, nem is járok a nyakára meg semmi , megvan köztünk a kommunikáció bármiről megkérdezem , erről is megkérdeztem, mint mondtam hiszek neki csak a későbbiek folyamán el szeretném kerülni az ilyesfajta problémákat (1hónapja vagyunk együtt). Szóval lányok, hölgyek (főleg párkapcsolatban élők) véleményükre volnék kiváncsi. Köszönöm előre is .

2012. szept. 21. 13:13
 1/10 A kérdező kommentje:
*véleményére , még mielőtt kapom az Off áldást :)
2012. szept. 21. 13:16
 2/10 anonim ***** válasza:

attól is függ, h hány évesek vagytok, meg h együtt éltek-e

de a lényeg mindig az, h elég időt töltsetek együtt, ami mindkettőtöknek elég, és hagyjatok a másiknak magánéletet, egy kis privát teret

2012. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
22 - 20 nem élünk együtt, hagyok én neki teret meg stb nem basztatom, hogy "most micsinálsz?" meg "mért nem írsz vissza hol vagy , micsinálsz?" egyszerűen csak nem tom :D Nyílván számítok arra, hogy majd mondaná hogyha sok belőlem, vagy ritkítsuk a talikat stb.
2012. szept. 21. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.


Mi melóhelyen ismerkedtünk meg,napi 9 óra együtt,és ez után is igényeltem hogy meló után együtt legyünk,most 1 éve vagyunk együtt,összeköltöztünk,24 órában sem unom.


Barátnőm meg itt panaszkodik nekem hogy a pasija heti kétszer is látni akarja és nem elég a heti egyszer együttalvás...


Látod,különbözőek vagyunk.


Neked kell érezni,kérdezni,de szó nélkül ne ritkitsd a találkákat,mert rosszra fog gondolni

2012. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

volt ebből korábban problémád, h ezen most ennyit aggódsz?

igen, ha nem mulya, akkor mondaná

2012. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt sajna igen , hogy azért szakítottak mert meguntak elvileg.. :S Azt sem akarom, hogy az legyen gáz h kérdezgetem hogy ez nem baj meg az nem baj? meg ugye elmondod ha bajod van stb? mert ez is rohadt idegesítő tud lenni. Nem mulya szerintem, meg megbeszéltük h mondjuk egymásnak ha valami probléma van. Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 21. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:

egy-egy rossz beszólás az extől mennyi aggodalom-folyamot tud beindítani

gondold végig, vajon a párod érettebb-e, meg tudja-e kezelni a problémákat felnőttként...ha igen, akkor nem kell ezen aggódnod

2012. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. szept. 21. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Azok után, hogy háromszor leírtad, hogy hiszel neki, én úgy érzem, hogy csak önmagadat győzködöd ezzel.

Ha megún téged, nem azért lesz, mert túl sokat beszéltek.

2012. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vágesz :D De azért akinek szemfüles a barátnője, ne írjon ide :DDDDDD
2012. szept. 21. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!