Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek szerintetek a szerelem mindent elbír? Bele tudnátok szeretni egy férfiatlan férfiba, vagy akkor sem kellene, ha nem lenne más férfitípus a világon?

Figyelt kérdés
A szerelem vajon van-e olyan erős, hogyha a másik fél minden szempontból megfelel, ezt elviseljétek?
2012. szept. 5. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A szerelem nem bír el mindent, sőt, aki csak azért van együtt a párjával, mert szereti, de egyébként teljesen különböznek, az koppani fog, a szerelem,lángolás ugyanis egy idő után elmúlik, átalakul, és ha nincs meg a közös gondolkodásmód, világnézet, akkor ott bukik az egész.


Mit értesz fériatlan férfi alatt? Hogy esetleg romantikus, érzelmes, nem a sport érdekli, hanem mondjuk a szerelmes filmek, vagy hogy kell érteni?


Bele tudnék szeretni ilyen emberbe szerintem. Nehezen tudom elképzelni, nem ez az esetem, de ha megismerném, és egy rendes, kedves pasas lenne, akivel egy húron pendülünk, akkor nem zárom ki.


23/L

2012. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hole Hunter ***** válasza:
Te bele tudnál szeretni egy nőietlen nőbe?...
2012. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És olyanba, aki betunyul meccset nézni, pattint egy sört, szaga van és bevakar magának miközben hőbörög, hogy fszért nem hideg már megint a söre, megint kint maradt, és különben is miért nincs semmi kaja, megint a krva mirelit pizzát kell enni hidegen, mert lusta megmikrózni. :DD Egy ilyenbe nem tudna valaki beleszeretni? Jó csak tipp volt...
2012. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ez részben igaz rám, mert valóban nem érdekel a sport, nem is nézem, nem vezetek autót. Valóban romantikus típus vagyok inkább. Erőszakos, önérvényesítő abszolút nem vagyok.
2012. szept. 6. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fiatal vagy még, mert a nők (nem lányok) mindent megtennének egy ilyen férfiért.

A szerelem mindent elbír ne aggódj. Aki az ellenkezőjét mondja, az sosem volt még igazán szerelmes.

2012. szept. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert ma vagány kell. Az kell, hogy meg tudjon védeni. Mit számít itt ma már romantika, a keménység kell és a nyers erő. Ez 30 év tapasztalata.
2012. szept. 7. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemigen. Én szóba sem állnék a kemény legényekkel. Akinek az kell, az megérdemli a sorsát. Vagy pedig nem érzelmes.

Ha kórházba akar kerülni...

Semmi pénzért nem adnám az én romantikus férjemet. Énnekem virágra, törődésre, kedvességre, emberségre, empátiára van szükségem. Nem pofonokra, alázásra, nagyképűsödésre, agressivitásra van szükségem. Amikor meg oda kell tennie egy erősebb elé magát, akkor meg elszalad vagy max szájhősködik.

Mindegy. Ha te így gondolod. Tőlem mindenki azt csinál amit akar.

29L

2012. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértetted az írásomat. Pont az a problémám, hogy a lányok arra vágynak, amit írtam és én ezt nem tudom nekik megadni. Soha nem tudnék kemény legény lenni, sem szájhős, romantikus, melegszívű és érzékeny vagyok. De 30 év alatt nem akadt senki, aki ezt elfogadta volna. Én pedig nem változom. Itt a baj, hogy ezt a nők többsége nem fogadja el.
2012. szept. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!