Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnél állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnél állandóan bepróbálkoznak mindenféle fazonok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy egy hónapja összejöttem egy feltűnően szép lánnyal. Nagyon jó a kapcsolatunk, és bízom is benne. Szeretünk eljárni szórakozóhelyekre táncolni, ahol rendszeresen bepróbálkoznak nála más férfiak, pl. amíg kimegyek a wc-re vagy elmegyek a pulthoz. A múltkor pl. egy kávézóban a pincér próbálkozott be nála egy számcserével, amíg kimentem a mosdóba. El is mesél nekem minden ilyet, és hárítja is az összes közeledést, de engem ez borzasztóan zavar.

Nem vagyok egy olyan tekintélyt parancsoló kopasz állat típus alkatra, akinek nem mernek hozzászólni b.nőjéhez, bár 190 magas vagyok, de elég vékony alkat. Most mellette jöttem rá igazából, hogy elég féltékeny típus vagyok, de Ő nagyon fontos nekem, és ha esetleg egy ilyen bepróbálkozó miatt elveszíteném őt, az nagyon megviselne.


2012. szept. 18. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondja és elutasítja, akkor semmi gond.
2012. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

legyél büszke rá.

viszont én tuti hogy nem mennék el nélküle sehova se..

nem hiszem el, hogy nem bírsz ki pisi/kaki nélkül egy kávézót...

2012. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj oda,mert könnyen áteshetsz a ló túloldalára és lőttek a csajodnak!

"El is mesél nekem minden ilyet, és hárítja is az összes közeledést"

Ennél több nem kell,ez bőven elég ahhoz,hogy megbízhass benne!Semmi dolgod nincs,csak békélj meg magaddal,mert a féltékenységed belőled ered.Legyél magabiztosabb,szép barátnőd van-a te barátnőd...Inkább húzd ki magad és próbáld meg valahogy növelni az önbizalmadat!

2012. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A feltűnően szép lányoknak bizony vannak ilyen hátrányai:-).


Lássuk csak, mit is tehetnél:

1.Üljetek otthon mindig.

2. Járasd csadorban, ahogy a mohamedánoknál szokás.

3. Filmes maszkmester segítségével csúfíttasd el a bulik idejére (mondjuk javasolnám a Chubakka jelmezt).


A viccet félretéve abba gondolj bele, hogyha a "tekintélyt parancsoló kopasz állat" lenne a zsánere, akkor nem a te barátnőd lenne, ráadásul, ha mindent el is mesél, akkor szerintem nincs miért aggódnod. A féltékenység előbb-utóbb el fogja kezdeni mérgezni a kapcsolatot, és gyakorlatilag te fogod más karjába hajtani, én sajnos egyszer elkövettem ezt a hibát.

Csak annyi dolgod, hogy szeresd, és élvezzétek ez együtt töltött perceket-órákat.

2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló vagyok megint, a korodat megkérdezhetem kíváncsiságból?


Meg esetleg azt, hogy melyik ez a kávézó, mert van két pincér haverom is, akik ilyen "módszerekkel" dolgoznak (amíg egyszer emiatt ki nem fogják rúgni őket, ha valakinél betelik a pohár:-)?

2012. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy ez már őt is idegesíti, és ha felfigyel valakire, az egy olyan pasi lesz, aki NEM zaklatja.
2012. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.


4-es:

21 vagyok

a kávézó nevét nem fogom itt elárulni, annyit mondok hogy Budapesten van :-)

2012. szept. 18. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Haver ugyanezt érzem. Bő 3 hónapja összejöttem egy nagyon szexi, szép, aranyos kis csajjal. És bassz@meg pultos. De nem is olyan kocsmában ahova ilyen 50-60 éves alkeszek járnak, akik a reggel megvásárolt fröccsöt szürcsölik estig, hanem a 20-35-40 éves korosztály kedvelt helyén. Naponta legalább 10-15 ajánlatott kap olyan paliktól akik bmw-vel érkeztek, laza 50 kilóval izommal nehezebbek nálam és tipikus alfahím kinézetük van. Szerinted én hogy érzem magam? Korábban ez a hely volt a tőrzshelyem, most alig megyek le,mert úgy is csak felb@sznám az agyam. Hiába mondja, hogy ez a munkájával jár, de sokszor még akkor is megpróbálják meghívni italokra, amikor ott ülök a pult másik oldalán. Iszonyatosan idegesítő. Nem tudok vele mit kezdeni.
2012. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De amúgy teljesen megbízol benne?
2012. szept. 18. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre találták ki a csadort! :D


De hogy másképp is megvilágítsam a problémát:


Grün kérdi a rabbit hogy mit tegyen.:

Rabbi! Házasodnék de nem tudom melyik lányt vegyem el. Az utcánkban lakó hentes lányát aki kicsit ronda de biztos hogy nem kell más férfiaknak, és mindig hűséges lesz hozzám, vagy a két utcával arrébbi pék lányát aki gyönyörű, de ha elveszem akkor az összes férfi és a barátaim is megpróbálják majd elcsábítani mert annyira jó nő?

Erre a rabbi azt mondja: Nem jól teszed fel a kérdést édes fiam! A kérdés valójában úgy hangzik, hogy: Mi a jobb, megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy tál szart egyedül?!

2012. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!