Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy amikor nagyonnagy szerelmi bánattok volt. Megfordúlt a fejetekbe az öngyilkosság? Normális sz ilyen?

Figyelt kérdés

#szerelmi bánat #öngyilkosság kérdése
2012. szept. 23. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt nagy szerelmi bánatom.De sosem fordult meg a fejemben a öngyilkosság.Vannak nagy céljaim.Azokba mindig tudtam kapaszkodni
2012. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember ki van készülve gyakran fordul meg a fejében ahogy nekem is. De a józan ész mindig megsúgja hogy teljesen értelmetlen... Mert mi is lenne ha meghalnál csak egy olyasvalaki miatt aki nem szeretett?

Elsősorban a szerelmek jönnek mennek, mindig lesz következő akármennyire is hihetetlennek tűnik az első napokban.

Másodszor azzal ha tegyük fel megpróbálnád az öngyilkosságot és nem sikerülne alaposan lealacsonyítandád magad sok ember szemében és kikötnél a pszchihiátrián, jobb esetben a csak egy terapeutánál...

Harmadszor gondolj azokra akiket szeretsz... Szerinted hogy éreznék magukat?


Tehát arra akarok kitérni hogy ha meg is fordul a fejedben mindig legyen valami ami ,,lebeszél" a dologról. Még gondolkodni is felesleges rajta hidd el. Igyál egyet a barátokkal menj szórakozni próbáld meg elterelni a figyelmed. Az idő minden sebet begyógyít... Tapasztalat.

2012. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nem volt hatalmas szerelmi bánatom, és így is megfordul mindennap a fejemben az öngyilkosság gondolata.


Már csak lépni kellene, de ahhoz meg túl beszari vagyok. Pedig azzal lenne jobb mindenkinek. De hát, ördögi kör.

2012. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hete ki vagyok borulva,mert az exem dobott.Mindenki azzal jött/jön,hogy pár nap és túl teszem magam rajta.Hát a nagy büdös francokat.Egyszerűen nem megy bármennyire is próbálom elfelejteni.Eszembe jut a nevetése,a hangja az arca és már sírok.

S igen nekem is megfordult a fejemben,hogy jobb lenne meghalni.Kutyának se hiányoznék.Se barátaim,se ő nincs már akit tiszta szívből szerettem.Csak az a baj,h túl gyáva vagyok hozzá,hogy meghaljak.Pedig megváltás lenne.

2012. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni.
2012. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket.

nekteek is akkor kitartást.!!!:)

2012. szept. 23. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
majd holnap...
2012. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg gyáva vagy.
2012. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!