Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lécci a távkapcsolatrol van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci a távkapcsolatrol van szo a barátnöm etöl az évtöl sokat fog tanulni és ö azt mondja legyen vége a kapcsolatunknak ami különben jo mit tegyek hogy eltántoricsam etöl mi lehet a megoldás mit tegyek?

Figyelt kérdés
:törödjek bele mert nagyon szeretem de nélküle nem akarok élni
2009. aug. 2. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztem própáljatok meg találkozni, és úgy beszéljétek meg a dolgokat.
2009. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy a ti kapcsolatotok ennél sokkal többet ér és butaság lenne e-miatt szakítani és ha csak teheted légy a közelében de ha csak a feje után megy akkor vagy nincs könnyű dolgod vagy nincs mit tenned.
2009. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi jo tanács csak az a baj hogy ö azt mondja hagyuk egymást mert nem lesz ideje rám mert elég komoly helyen tanul meg fog is de nincs más pasi meg semi ilyen de kösz
2009. aug. 2. 11:25
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

1. Tanulj mg írni! Ha a leányzó tanul, értelmes pasi kell neki. Én is kifutok a világból, ha a pasim erre a színvonalra süllyed...


2. Biztos hogy ő is boldog veled? Lehet hogy kicsit sem az, és a tanulás csak kibúvó.


3. Távkapcsolatot említesz... Biztos, hogy komolyan gondolta? Nem lehet, hogy csak azért akar szakítani, mert nem bírná a távolságot, még kevesebbet tudnátok találkozni, azt akarja, boldog legyél, és fél hogy nem adhatja meg, ő nem lenne boldog, ha még kevesebbet találkozhatnátok, mindig messze lennétek? Mert akkor csak a találkozást kell megoldani, és támogatni őt.


4. Isten szerelmére, tanulj meg írni legalább!

2009. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nincs könyü dolgom de igy szeretem 8 honapja beszéltünk elöször 4 honapja taliztunk elöször és jol megvoltunk minden téren kisebb gondokkal de nem komoly én nem birom ki nélküle én kibirom ha ritkán találkozunk de ö nem hisz benne hogy müködne nagyon komoly lány ö 17n én 18 vagyok
2009. aug. 2. 11:28
 6/15 A kérdező kommentje:
bocs az írásért és kösz de más esetleg nem tucc
2009. aug. 2. 11:30
 7/15 A kérdező kommentje:
én támogatom amiben tudom és beérem kicsivel is de ö ezt nem érti vagy nem tudom ezt ma tudtam meg úgy hogy bocs csak nem birok ebbe bele törödni
2009. aug. 2. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak kifogás, igazából úgy érzi, nem illetek össze, akkor meg hiába a nagy szerelem, nem érdemes együtt maradni. Meg aztán írtad, hogy távkapcsolat, emellett a lány sokat is fog tanulni, előbb-utóbb még jobban tönkremenne a kapcsolatotok, ha kevesebbet tudtok beszélni, pláne ha ritkábban tudtok találkozni. Azért beszéljétek meg ezt az egészet, bizonygasd neki, hogy mennyire szereted, hátha rájön, hogy pusztán a távolság miatt, meg azért, mert kevesebb szabadideje lesz, nem érdemes szakítani.

És egy jótanács: tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, mert elég nehéz volt megfejteni, hogy miről van szó a kérdésedben!

2009. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hello, majdnem azonos a szitum. Bnőm 17 én 18, nekem érettségi évem lesz, rengetegek kell majd tanulnom, de ezért nem fogunk szakítani mert távkapcsolat. Hétvégente attól h a másikhoz mész lehet tanulni. Pl. vonaton.. De ha szeretitek egymást akkor erre nem lehet hivatkozni, szerintem ez csak kifogás, és lehet h nem meri elmondani miért akar szakítani. Nem tudom, ez csak feltételezés, sok sikert :)
2009. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy tévedett, amikor összejött Veled, Te magad írod hogy komoly lány.... Ha szakítani akar, akkor azt el kell fogadnod, hiszen egy kapcsolathoz két ember kell. De lehet abba is belegondolt, hogy távkapcsolat lévén főleg leveleznétek és arra a tanulás mellett nem lenne ideje, hogy a Te leveleidet megfejtse.
2009. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!