Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem vagyok már szerelmes a páromba, de nem tudom nélküle elképzelni az életem?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolatról van szó.Eddig úgy éreztem ő életem szerelme,ő lesz majd a férjem,együtt fogunk élni.Most viszont a szerelem helyett csak mély szeretetet érzek.Úgy érzem az életem része a barátom,és ha elveszíteném nagyon fájna.De úgy érzem a szerelem része a dolognak kezd elhalványulni.

Próbáltam erről beszélni a párommal,de csak annyit mondott,hogy neki nem tűntek fel ezek a változások.

Mit tegyek?Voltatok már hasonló helyzetben?


2012. szept. 24. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
A rózsaszín köd egy idő után eltűnik, és felváltja a szeretet, ami sokkal erősebb kötelék. Ezt érzed most. Nincs ezzel semmi baj, akkor lenne, ha nem szeretnéd már a párod. :)
2012. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
"Csak" mély szeretet??!! Nem "csak" az!:) Pontosan a másfél év az, amikorra a lángoló szerelem kezd elmúlni, felszáll a rózsaszín köd és átveszi a helyét a szeretet, a az egymás kölcsönös megbecsülése és tisztelete.
2012. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!