Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem emiatt rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem emiatt rosszul magam? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim,75/A a mellméretem.Sokáig nem tudtam elfogadni magam és nem is mertem levetkőzni teljesen a barátom előtt.Nem mertem levenni a melltartóm,mert féltem,hogy nem fogok neki tetszeni. De mondta,hogy emiatt ne érezzem magam rosszul,mert ő úgy szeret,ahogy vagyok és egyáltalán nem zavarja.Persze,jobban tetszene neki,hogyha nagyobb lenne,de számára ez egyáltalán nem gond.Azóta nincs problémám ezzel,el is fogadtam magam nagyjából teljesen.Viszont néha tesz olyan megjegyzéseket,mintha nem is tetszenék neki.(de lehet,hogy csak én gondolom így.. )

Pl.:

- hülyéskedtünk és én mondtam valamit(már nem emlékszem pontosan)és azt mondta,hogy : én is ezt mondanám az olyan lányoknak,akiknek nagy mellük és fenekük van,nem mint neked.Ez olyan rosszul esett és meg is sértődtem rajta,ő meg azonnal mondta,hogy nem úgy gondolta és csak hülyéskedett és ezt ne vegyem komolyan meg stb..

- pár napja ezt mondta : nekem jó vagy így,lehetnél egy kicsit jobb,de nem baj.így is jó. én így szeretlek.

Meg ehhez hasonlók.. Lehet,hogy nem kéne ezen gondolkodnom,de néha tényleg azt érzem,hogy nem is tetszem neki.


2012. szept. 15. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén soha nem foglalkoztam a nőim mellméretével ezért fogalmam sincs mekkora a 75A de a pasid nem hiszem, hogy szerelmes beléd ha ilyenek mond.
2012. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most vagy ennyire csont őszinte, és így fogad el téged, ahogy vagy - vagy tényleg nem szeret téged eléggé, mert akkor te lennél számára a világ legtökéletesebb nője.

Mondjuk azért, nem ártana, ha ezért nem enne a kefe, mert ....áá de minek magyarázzam, szóval ettől még lehetsz a végzet asszonya, nem a cicin múlik,hanem a magabiztosságon :)

Esetleg vágj vissza neki...mit szólna hozzá? Ha ő is viccelődik...

2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még...20 év alatt....szerintem majd lesz nála jobb pasid is,pár év múlva meg majd egy igazi férfi lehet melletted!
2012. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem sem sokkal nagyobb a cickóm (75/b)...:) a párom elfogadta, hisz már nőni nem fog :D de mi is szoktunk így poénkodni, de én mindig csak jót röhögök rajta és visszavágok hogy ha így folytatja a "terebélyesedést" lassan utol ér :P


viszont az tény hogy mocskos őszinte a pasid...:O :D vagyis nem is az őszinteséggel van a gond, hanem inkább nagyon nyers...


N22

2012. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok. Én egy kimondottan nyers és őszinte pasi vagyok de soha nem tettem megjegyzést egyetlen egy nőm mellére sem. Két okból:

1. ált. meg voltam velük elégedve

2. ha mégsem akkor sem tettem szóvá még poén szintjén sem mivel tudom, hogy ez mennyire kényes pont egy nőnél és semmi értelme olyan dologra negatív véleményt mondani amin nem lehet változtatni. Az semmi más csak bunkóság.

2012. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!