Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem hiszem el! Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem hiszem el! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2 éve járunk a barátommal,mindketten nagyon féltékenyek vagyunk. Állandóan veszekszünk,de nem tudunk egymás nélkül meglenni. A barátom nagyon féltékeny minden fiúra,bárkihez hozzászolok: "Ki volt ez?" stb stb. Multkor pár hétre szakítottunk,de kibékültünk,bár én ugy álltam hozzá előte,hogy mi már nem jövünk össze. Elkezdtünk sms-ezni,és én közömbösen válaszoltam neki,meg egymással kötözködtünk.És leírta,hogy én ilyen és oylan undok vok,és már nem szeret.Aztán utánna még írt másnap,hogy bár nem szeret,de megprobálhatnánk,és bármikor belém szerethet. Hát én erre meg írtam,hogy nem vagyok hülye,szerelem nélkül nem. DE ezekszerint csak szeretett,mert azt hallottam,hogy egy lánnyal járkált,mintha járnának.(gondolom kézenfogva) És felhivtam,hogy most jár vele vagy mi,és mondta hogy nem,csak bosszúból,hogy fájjon nekem.Pár napra csak kibékültünk,ő nagyon akarta,én belementem. Aztán mondja,hogy csak kiváncsi volt,hogy szeretem e még,féltékeny leszek e rá,ezért kérte meg egy csaj ismerösét,hogy tegyenek ugy. 1 hónapra rá,beszélőviszonyba voltam fiu osztálytársaimmal,akiket utáltam.De nem haveri szinten,hanem mint osztálytárs. AZ egyik fiu a barátom előtt viccelődött velem,én meg mosolyogtam,erre a barátom ott hagyott,n meg utánna mentem h hallgasson meg,nem vok jóba velük. Mert szerinte én hazudtam neki.Elmagyaráztam,és probáltam kibékíteni,de nem engedett. Azóta nem beszéltünk,meg csak rám se néz. Szerintetek kinek kéne ezekután kezdeményezni? Én megtettem mindent,többször is probálkoztam. Tulzottan féltékeny. Mi a véleményetek?
2008. máj. 17. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hár ez eléggé bonyolultnak hangzik. Én is és a barátom as féltékemy típus vagyunk, de maximálisan megbízunk egymásban, és megbeszéljük az ilyen irányú érzéseinket. Lehet, hogy nehéz, de a bizalom a legjobb megoldás- szerintem.
2008. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én is voltam már ilyen helyzetben! Én 3 évig voltam együtt az expasimmal! Ő is nagyon féltékeny volt,és én is! A végén már annyira eltúlozta hogy szinte az utcára se mehettem ki!Tudta h szeretem és visszaélt vele! Eltiltott a barátaimtól,akikkel együtt nőttem fel,buliba nem mehettem,sehová,mert különben veszekedett velem!Persze nekem egy szavam nem lehetett!

Idő után rájöttem hogy ennek így semmi értelme és erőt vettem magamon és elhagytam!

Azóta teljesen kiegyensúlyozott életet élek,és örülök hogy megtettem!

A saját tapasztalatból mondhatom,hogy szerintem jobb lenne ha inkább valaki mást keresnél magadnak

2008. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köztetek meg a bizalom, akkor felesleges folytatni ezt a civakodós kapcsolatot. Nem jó az állandó veszekedés, lehet, hogy inkább hagynod kellene az egészet. Hisz már nem is szeret téged. Biztos találnál olyat, aki szeret és nem veszekednétek állandóan.
2008. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez eléggé bonyolult...én csak azt nem értem hogy milyen logika az hogy "bosszúból" összeáll egy másik lánnyal, hogy Neked fájjon...az ilyen csipi a szememet...van "szerencsém" nekem is tapasztalni ezeket a féltékenységi rohamokat..."ki volt ez?", "miért mondtad neki h rég nem láttad?", "miért integettél neki?" "miért mosolyogtál neki..." etc etc lehetne folytatgatni a sort, gondolom Neked is ismerős...tudod nekem az a módszerem, hogy vagy ráhagyom, hogy mondjon majd lecsillapodik, vagy pedig mondom, hogy "hát tettszik nekem azért mosolyogtam"(még hergelem, s akkor rájön hogy nincs miért mondja a magáét)...szerintem ha nem érdekli Őt hogy te mit mind magyarázkodsz akkor nemtudom van-e értelme egyáltalán...szerintem várd meg mig Ő lépik valalmit, ha szeret akkor kicsit magába néz...amúgy meg az h féltékeny az nem annak a bizonyitéka hogy nem bizik meg benned...(legalább is saját tapasztalat alapján) hanem a túlzott szeretet h nem akar elvesziteni...(perzse normál határokon belül érvényes, ha nem túrja fel a telefonodat, nem járkál utánad) remélem minden oké lesz, szerintem nincs veszve a dolog és megérdemeltek még egy esélyt remélem segitettem
2008. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt így szerintem hagyd a fenébe...egy ilyen pasival nem sokat lehet kezdeni..kell ez neked?
2008. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyan érdekel, hogy mi megy köztetek, és akarsz változás, akkor csak ennyit mondok: olvasd el Eric Berne: EMberi játszmák c. könyvét. Nagyon tanulságos:) És kb. minden könyvtárban megvan;)

Soksikert:D

2008. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!