Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában állandóan kérdezősködik hogy hány lánnyal feküdtem össze?

Figyelt kérdés
Mostanában kérdezgeti,hogy hány lánnyal voltam már,persze ő volt az első, mert a többi nem érdemelt meg, és neki persze több volt mint én, ezt én is tudom, de most erre milyen választ adjak?Lányok ti egy ilyen válaszra hogy reagálnátok?Mi lenne a helyes válasz,vagy egyáltalán válaszoljak? 17/F
2012. szept. 24. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
HÁt én egy őszinte válaszra...egy számra...lennék kíváncsi, a mellébeszélést rossz szemmel nézném
2012. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
hát vagy mond h k*rvasok csajjal voltál már vagy mond meg neki h ő volt az első és nagyon szereted.
2012. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát el hiszem hogy őszinte válaszra lennél kíváncsi, de én meg az ilyen jellegű kérdéseket nem szeretem. Ezért is inkább nem válaszoltam hogy ne legyen " mellé " beszélés.
2012. szept. 24. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszinte választ, csakis!
2012. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de annyira cikinek érzem vagy nem tudom, szerintetek?
2012. szept. 24. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad cikinek! Szerintem ha megkérdezi újból akkor mondd meg neki h neked ő volt az első mert csak őt szereted igazán!:) szerintem még jól is fog esni neki!:)
2012. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!