Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem fog összejönni igaz? :\

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem fog összejönni igaz? :\

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomból... aki tetszik nekem nagyon.

Minden szép és jó lenne, de van egy bökkenő...

kb. fél fejjel magasabb nálam a lány:(


ez így lehetetlen igaz?

Tudom, az igaz szerelemben nincs határ, és az más lenne, ha neki is tetszenék, akkor könnyebb lenne.

Illetve lehet, hogy én is bejövök neki, nem tudom.

Tanácsot valaki tudna adni?


2012. szept. 24. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
járj magassarkúba :D
2012. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki, akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen magas vagy. Figyeld az apró jeleket.

Hány évesek vagytok?

2012. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megszeret, a magasság nem lehet probléma:D

ne hagyd, hogy az életben ilyesmik hátráltassanak, koncentrálj a jó tulajdonságidra, legyen önbizalmad- így nagyobb az esély, hogy összejön valami:)

2012. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondok valamit.

Egy srác 15 éves volt ( legjobb haverom:) ) és 165 cm, nem éppen a férfiasság mintaképe, ellenben gyönyörûek a szemei, jó a haja, az öltözködése, az illata, és hulla jófej. :))

2 éve összejött egy nála két évvel idôsebb, 175 cm-es lánnyal... Vörös haj, nagy mellek, tapadós farmer, jó lábak... Igazi bombázó, viszont szerény lány. Igaz, csak fél évig jártak, de addig boldogság volt, és rohadtul leszarták, ki mit gondol róluk!!!!!!!:) Tudom, hogy nagyon boldogok voltak, fôleg a csaj... Jó barátnôk voltunk csomó ideig, ôszintén mondta el nekem, nem volt kamu.


Szerintem nem lehetetlen! Becslésem szerintem 13-16 évesek lehettek, ez ilyen korban épphogy aranyos, nem gáz... Figyeld a lány jeleit, és ne félj. Te vagy a fiú, neked kell lépned, így gyûjtesz tapasztalatot, a lány nem fog lénpni. Egyébként egy nyuszi srácnak, aki nem mer lépni, nehezen lesz barátnôje... Nagyon szurkolok nektek, remélem összejön!:) Majd értesíts, ha gondolod!

15,5/L

2012. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztató válaszokat. ha lesz fejlemény, írok :)

Nagyon remélem összejön.

Már láttam a lányon olyan jeleket, ami esetleg... tudjátok :)

de az is lehet, hogy csak félreértettem... nemtudom.

Csak magamat fogom adni.

És ha úgy érzem, lépni fogok.:)


egyébként nyolcadikosok vagyunk.

2012. szept. 24. 20:55
 6/8 anonim válasza:
pacsit! én is nyolcadikos vagyok. szerintem nem gáz :) sz_rjátok le :)
2012. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pacsiii:D

Most épp "táppénzen" vagyok, azaz beteg vagyok :\

tehát van időm agyalni a dolgokon :)

Még jöhetnek válaszok :)

2012. szept. 25. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mizu történt?:)
2012. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!