Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem. Hogyan tudnám végre megtörni a jeget és összejönni valakivel?

Figyelt kérdés

Picit lehet hosszú lesz, de örülnék ha valaki elolvasná és segítene, mert zsákutcában vagyok.

Fiú vagyok, 16 éves. Önbizalmammal nem igazán van gond, szerintem nem vagyok csúnya, 186cm/75kg, jól öltözködök, szerintem arcra sem vagyok gáz. Még sosem volt barátnőm, és kb. még nem is próbálkoztam komolyabban senkinél, tapasztalatlan vagyok és félek hogy elrontom. Sokszor veszem észre hogy jobbnál jobb csajoknak is tetszek, elég egyértelműen jelzik ( előfordul hogy simogatnak, hozzám akarnak érni, néha zavarban vannak stb. ). Gondolom várják, hogy lépjek valamit, viszont itt jön az képbe, hogy teljesen beparázok, leblokkol az agyam, kb. szemébe se merek nézni. Pedig alapból oldott vagyok, és humoros. Max a pia segít kicsit, de az sem mindig megoldás. És ez már évek/hónapok óta így megy, és utálom magam amiért jobbnál jobb lehetőségeket hagyok ki, azért mert rámtör csajok közelében a kóros félénkség. Mit lehetne ez ellen tenni?



2012. szept. 16. 14:03
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nem feltétlenül baj h félsz, ez sok embernél így van! Az én barátom is félt kicsit... Ki kell alakulnia egy kötődésnek ahhoz h ne félj. Biztos van olyan lány aki tetszik neked. Beszélgess vele, vagy csak köszönj neki. Ez is egy lépés. Ne olyanokkal akarj bátor és közvetlen lenni akiket alig ismersz vagy semmi kötődés nincs feléjük a részedről. Az alkohol tényleg nem megoldás! Add magad, és ha olyan lánnyal beszélsz aki neked is nemcsak tetszik, de eltudnál vele egy kapcsolatot képzelni akkor hiddel h minden rendben lesz!:) sok sikert!
2012. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akit jobban ismerek, azzal tényleg jobban elboldogulok, csak az a gond hogy azok közt akikkel szorosabb kapcsolatban vagyok, nincs olyan akivel járnék. És egy olyan lányhoz akivel járnék, viszon nem igazán ismerem még, ugyanolyan félénken tudok csak viszonyulni, ergo nem tudom jobban megismerni... Ezért is zsákutca a dolog.


Köszi a választ amúgy.

2012. szept. 16. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet vagy egy sms-t órán és ne nézz a lányra,ne is gondolj rá csak arra gondolj,hogy nem neki irod.Irogassatok órán,hívd fel és akkor talán könnyebben megtörik a jég.Sok sikert!!
2012. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen kiszemeltem, ha lenne akkor kb. arra sem lenne bátorságom hogy elkérjem a számát, az ilyen chat/sms stb. meg nem az én világom, rosszabb mint élőben.
2012. szept. 16. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megtörni a jeget talán egy jégcsákánnyal, viszont komolyra fordítva a szót...

Hasonló cipőben járok mint te, nem tartom magam rondának se hülyének, mégis csak egy barátnőm volt egy hétig kb.

Arra viszont már rájöttem, hogy nem szabad rágörcsölni erre a dologra, hogy mindenképp akarok járni valakivel, mert az nagyon meglátszik és nem vonzó.

Másik pedig, hogyha már ilyen flörtölős helyzetek, mint amit leírtál, kialakultak, már a legnehezén túl vagy, mert a többség fiúnak a kezdeményezés a legnehezebb. Gondolj erre ilyenkor.

2012. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet félreértettél kicsit, nem arról van szó, hogy én kezdeményeztem aztán nem tudtam folytatni. Sosem kezdeményeztem, azok a lányok flörtölgettek velem akiket már nem túl rég ismertem pl. közös haverok révén. És kb. félbemaradt mindig minden, mert nincs bátorságom közeledni senki felé.
2012. szept. 16. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettelek félre, pont azt mondom, hogy örüljél annak, hogy addig is eljutottál, mert a kisujjadat sem kell mozgatnod, hogy flörtöljenek veled a nők. Mert másnak ez jelent a legnagyobb gondot, idáig is eljutni.

Amugy meg tényleg próbálj ellazulni, gondolj az életed egy olyan pillanatára amikor laza és vidám voltál. Flörtölj te is, MOSOLYOGJ az a legfontosabb, kacsincs meg ilyen apróságok számítanak.

2012. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jeget nehéz megtörni de kitartás
2012. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne félj csak add önmagad. Ha jelekből vagy nemtom, látod hogy bejössz neki akkor már nyert ügyed van! Menj oda hozzá beszélgessetek valami közös témáról aztán kérd el a telószámát és köszönj el. Majd kicsit később ha hazamész hívd fel és beszélj vele. És ha találkoztok akkor dicsérd öltözékét vagy haját... És a jég már meg is tört!
2012. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia! En lány vagyok 16 es hasonlo a helyzet. Ha lenne már egy pasi beparazok, es elhatarozom h en nem is akarom ezt az egeszet, de aztan par nap utan meg azon jár a fejem h dejó lenne ölelgetni valakit :)

sok sikert neked, legyel laza, és vicces! Lányoknál ez a legfontosabb amit elvarnak a fiuktol!

2012. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!