Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem hogy szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam?

Figyelt kérdés
Ma szakítottam a barátommal mert elegem lett abból hogy állandóan más csajokkal van elfoglalva...ő azt mondta hogy nem érdeklik őt ezek a lányok csak a barátai és én vagyok túl féltékeny(ilyen kommenteket írt csajok képeihez pl: legszebb kép, imádom a szemeidet...stb) mikor felhoztam neki hogy miért kommentelget azt mondta hogy azért vannak a képek hogy ha tetszik kommenteljük...akkor most ki a hibás én vagy ő szerintetek?
2012. szept. 24. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted ő a hibás, ha téged szeret te tetszel neki akkor mit írogat oda hogy imádom a szemeidet meg ilyenek..?!
2012. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jól tetted:)) Én mikor szerelmes vagyok más lányra ráá sem nézek:) Találsz jobbat:))
2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem jol tetted. en is ugyan igy reagaltam volna. ez nagyon nem volt szep a reszerol. mikor azt felelte hogy azert vannak a kepek hogy kommenteljuk meg kellett volna mond hogy "en meg azert vagyok neked hogy velem foglalkozz ne mas csajokkal"
2012. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagáltad. Meg kellett volna beszélni vele.
2012. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ő a hibás és jogosan reagáltad így le! Ha szeret te vagy neki a legszebb!! Bár azért én is kíváncsi lennék arra, hogy nem probáltad-e megbeszélni vele, mit mondott stb.!!!
2012. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze, mert ha van barátnőnk akit szeretünk, attól még nem tetszhet más csajnak a szeme, vagy a képe. Onnantól kezdve hogy megmondta hogy csak barátok és ne féltékenykedj, nem kellett volna féltékenykedni. Max aranyosan megkérni hogy neked ez picit rosszul esik, és inkább neked süsse el ezeket a bókokat. De emiatt szakítani...előre szólok hogy a következő barátodnak is tetszeni fog nagyon nagyon sok más lány, lehet nem fogja kommentelgetni de így lesz, jobb ha megbarátkozol a gondolattal, mert attól még mert szerelmesek vagyunk, vakok nem :D
2012. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Én férfi vagyok, de nekem se esett volna jól, ha a barátnőm ezt tette volna. De a szakítás kicsit erős lépés, szerintem is jobb lett volna, ha ezt leültök megbeszélni. Viszont a srác reagálása a dologra elég flegma volt.
2012. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbáltam vele megbeszélni de ezek a beszélgetések mindig veszekedéssel értek végett és már belefáradtam ebbe az egész dologba jobb nekem nélküle amíg együtt voltunk mindig csak idegeskedtem miatta..ugyanis már egyszer majdnem megcsalt ami miatt szakítottunk is és ez az újra kezdés dolog nem jött össze...jajj és nem csak egy lány képehez írt kommentet hanem nagyon sokéhoz
2012. szept. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!