Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az és utolsó és jövő év első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az és utolsó és jövő év első napján én dolgozom, a párom azonban nem. Elvárhatom, hogy bevárjon a munkahelyemen és ne menjen bulizni vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Első szilveszterünk, már előre sírhatnékom van a gondolattól... 21L (párom 27 éves)
2012. szept. 25. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az anyja, ő pedig nem a tulajdonod, hogy "elengedd" akárhova is. Ha el akar menni, elmegy és kész. Miért üljön otthon, ha neked dolgoznod kell? Vagy ha neked rossz, akkor mindenkinek legyen rossz? Gratulálok...
2012. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Csak jól esne ha lemondana a buliról és éjfélkor velem koccintana. Amúgy is ritkán látom, tőlem 120 km-re lakik. Már felvetettem neki, de sértődés lett a vége. Étteremben dolgozom, enne-inna az én számlámra. Én sajnos nem tudok sehová sem elmenni, napi 16 órát dolgozom...
2012. szept. 25. 11:03
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "elengedni" szó engem is megdöbbentett. Vetted a párodat a kisállatkereskedésben? Vagy te vagy a kinevezett gyámja? Mert akkor jogos... Miért ne érezhetné jól magát, ha te éppen dolgozol? Kívánj neki vidám szilvesztert, és majd jövőre együtt is átélitek. Ha kitart addig a kapcsolat. De az elengedést tényleg felejtsd el...
2012. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Értlemetlen, amit elvársz tőle, gondolj bele!

Elmegy oda, ahol dolgozol. De te ott DOLGOZOL, szóval képzelem egy vendéglátóhelyen szilveszterkor mennyi időd lesz vele foglalkozni...semmi, rohanás az egész. Ő meg csak ülne ott tök egyedül, és bár nagyon finomat enne ingyen, egy büdös szót nem szólhat egész este senkihez sem. Hozzád sem, vagy egy barátjához sem. Marha jól hangzik, nem?:D

2012. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát pedig én a hárpia típus vagyok. Változni nem fogok. :)
2012. szept. 25. 11:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

19 éve vagyok házas, és én is ledöbbentem ettől, bevallom.... mi az, hogy elengedni? Nem vagy az anyja, és ő se kiskorú, és nem is a tulajdonod.


Te dolgozol, így nem szilveszterezhetsz. És emiatt elvárod, hogy ő se menjen el a haverjaival, érezze szarul magát egyedül otthon?


És akkor ilyen alapon ő is elvárhatná, hogy cserélj műszakot, ne dolgozz az első szilvesztereken?


Most csak azért üljön otthon, hogy szilveszterkor koccinthassatok?


Esetleg kompromisszum?


Mondjuk tartotok kettesben előtte nap egy elő szilvesztert... vagy munka után elmész a buliba, koccintotok éjfélkor, és hazamész aludni - már ha másnap korán kell kelned.


Próbáljátok meg a praktikus oldalt nézve, sértődések nélkül megbeszélni.


És ne azt vedd figyelembe, hogy neked ez lenne a kényelmes, és azért ő se bulizzon - holott pont miattad nem tudtok együtt szórakozni!

2012. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6-os hsz vagyok...


Közben alaposabban átolvastam az egészet... Valamokkának igaza van, így még rosszabb :S


Plusz még meg is aláznád azzal, hogy ott ül, ahol dolgozol egyedül, és te rendezed a végén a számláját.


Szerinted aki látja majd ott, mit gondol majd róla? Na meg a kollégáid....?


Megmondom: ha ebbe belemegy, akkor nem férfi, hanem egy szánalmas papucs. Amit most még lehet, élvezel is, viszont ha ilyen, akkor 10 év múlva is mindig, mindenben neked kell döntést hoznod, neked kell a problémákat megoldanod, nehéz dolgokban is.


Nem tudom, hogy vagy vele, én inkább a férfiakat szeretem!


Inkább örülj neki, ha tiltakozik ez ellen!

2012. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Karácsonykor nem dolgozom, de szilveszterkor igen. Ilyen ez a vendéglátás. A páromnak meg cipőtől a kabátig vásárolok amire szüksége van és emeljük ki, hogy még csak 21 éves vagyok. Ő már lassan 30 éves. Iszonyú jól esne ha feláldozná a bulit. Most például és péntek szombat szabad vagyok, vasárnap már dolgozom. A párom mielőtt feljönne hozzám előbb el fog menni a kollégáival sörözni és úgy jön hozzám, hogy haza se megy munkából, koszosan és büdösen áll elém. Cserébe én már most tudom, hogy ki sem megyek a vasútállomásra érte, elmegyek én is sörözni, aztán majd megadom neki a címet ahová jöhet. Tudom, hogy kicsinyes vagyok, de én kiadok a folytonos bulikon és sörözésen.
2012. szept. 25. 11:31
 9/26 A kérdező kommentje:
Az étteremben egyedüli pultos és felszolgáló vagyok, a szakács is lelép jóval zárás előtt. Egyedül fogok dolgozni a teljes étteremben.
2012. szept. 25. 11:33
 10/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tudom, milyen a vendéglátás, csináltam egy darabig! Mostani munkahelyemen szintén nem sok szabad hétvégém van!


Kezdelek úgy látni, mint egy sértődött kamaszlányt, akinek egy dologra azt mondják, nincs igaza, erre felhánytorgatja a pasi valamennyi hibáját!


Miért te öltözteted? Dolgozik, tehát van önálló keresete. Ha ajándék, ne hánytorgasd fel neki, ha meg rákényszerülsz, akkor menjetek együtt vásárolni, és ha nem életek együtt, állja a saját ruházkodása költségeit.


Ha meg folyton bulizik, és ez a te értékrendedbe nem fér bele, akkor meg miért vagy vele?

2012. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!