Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Molett es kövér lanyok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett es kövér lanyok miért olyan rámenősek, hogy csak sovány pasit akarnak (kapnak is! ), de ha kover pasi rámenős, akkor miért fújjol mindhenki, hogy saját súlycsoportodban keress csajt öreg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 10:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
nem súly kérdése hanem kisugárzásé
2012. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Én akkor is azt vallom, hogy egy férfi lehet vastag, egy nő nem igazán:) Egészséges ízlés szerint legalább is:) A dominánsabb félnek kell méretesebbnek lennie,akkor is, a nő, hiába vékony, kihordhat akármennyi kisgyermeket, ha egészséges (én 55 kilósan kezdtem a terhességem, 176 cm-rel), ez egy baromság, hogy a kövér nőknél több esély van terhességre.
2012. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam hogy egy kutatás szerint a legtöbb kövér ember nincs tisztában a súlyával. Nem látják magukat kövérnek, sőt kimondottan elégedettek magukkal. De másokat látnak kövérnek, és sokuknak nem jön be.

Talán ezért van az, hogy sok kövér lány el se tudná képzelni hogy a párja is kövér legyen..

2012. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"ez egy baromság, hogy a kövér nőknél több esély van terhességre."


Persze, nem is azt mondjuk, hogy nagyobb az esélye, de régen ezt gondolták, anno mikor az orvostudomány és a szülészet-nőgyógyászat gyerekcipőben járt. A zsidók a mai napig nem esznek disznóhúst, pedig már nincs gyakorlati jelentősége. Ennek ellenére a hagyomány és annak hatása máig érezhető. Ez is ilyesmi.

2012. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Vagyis.ha pasi vagy akkor fogyj le? Ha csaj vagy akkor tok mindegy mert ugy is lesz aki meg akar hùzni kövéren is?
2012. szept. 25. 12:20
 16/22 anonim ***** válasza:

Én kövér nő vagyok és nem azért járok vékony férfiakkal mert őket direkte vadászom. Csak ők állnak velem szóba.


Én nyomultam mackós pasiknál is, de ők elhajtottak. Szóval én járnék a "saját súlycsoportommal" is. De valamiért nem jövök be nekik. :(

2012. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%
Ismét egy önsajnáló lúzer. De unom már az ilyeneket
2012. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Nőként mondom, hogy még mindig jobban néz ki egy dagi csaj, mint egy dagi pasi. Ha egy csaj túlsúlyos (akármi miatt), nagy a segge, nagy a melle, vastagok a combjai, ez sok pasi számára bejön. De ha egy srácnak nagy a segge, konkrétan lógnak a mellei, az egy nő számára sehogy sem szép látvány. De persze az egész dolog relatív, lehet egy pasi úgy kövér, hogy inkább "nagydarab", ú.n. mackós, az megint más, mint amikor tényleg szinte nagyobb melle van a srácnak mint a csajnak...
2012. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én 95 kg vagyok a 160 centimhez, a jelenlegi párom elég vékony, de nem emiatt jöttem össze vele. Eleinte nem is tetszett nekem.

Sokkal jobban szeretem a macisabb típusú srácokat. Persze azért hájmelle ne legyen, az kiábrándító.. Viszont volt egy kövér pasim régen, és ő volt a legk*csögebb..

2012. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én mindig a kicsit molettebb lányok után rohantam, de egyiknek se kellettem 100+ kilósan. Most meg vékony csinos barátnőm van, szóval ha akarsz akkor kövéren is találsz csajt, nyilván nehezebb, de nem lehetetlen!
2012. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!