Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor megcsal? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor megcsal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igyekszem érthető lenni, remélem sikerül.

A férjem és az apósom egy munkahelyen dolgoznak, csak mást csinálnak. Reggel egy busszal mennek és délután egy busszal jönnek.

Apósom 2 hónapja van rugalmasba, a férjem a kezdetektől( tehát ha ő 5:50kor bemegy és blokkol onnantól megy a munkaideje ha 4:50kor akkor onnan és kap egy óra csúszót, egyébként 5:50től van 2:20ig).

Apósomnak a 2 hónap alatt 11 órája lett a férjem viszont állandó mínuszban van(nem jár problémával, előbb utóbb le kell dolgoznia), pedig többször maradt már bent a munkaideje után is.

Arról nem beszélve, hogy pénzünk sosincs, pedig teljesen jól élünk.

1 éve vagyunk házasok, 8 hónapos a fiúnk, 3,5 éve vagyunk együtt.

Ha megpróbálok közeledni, esetleg szexelni akarok, teljesen mindegy, milyen módom adom a tudtára elutasít.

Most akkor megcsal vagy csak beképzelem?

Ha nem csal meg, hol lehet munkaidőben? (a bérpapírt amire rá van írva a blokkolások ideje soha nem hozza haza, mert "nem lehet", de apósom mindig hazahozza..)


2012. szept. 25. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát,elég érdekes amit leírtál! Én még nyomoznék!
2012. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. És hol kezdjem a nyomozást? Nincs ötletem. A telefonját megnézhetem, mert szerinte nincs mit titkolnia, facebook-ját szintén, bár ott már írt volt barátnőjének aki Angliába van, nem hinném, hogy vele csal meg, de írt.

De a telefonjában hiába vannak elmentve a számok, a telefon valamiért nem írja ki a neveket, csak a telefonszámot, lehet, hogy azokat kéne felhívnom, vagy mit tegyek?

2012. szept. 25. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívogasd fel az összes számot a telefonjában, mert eléggé rosszul is ki tudsz belőle jönni ha úgy alakul. És ő ezekre mint mond? hol van munkaidőben, és arra hogy az édesapja hazaviheti a bérpapírt, ő pedig nem? Én vele kezdeném a "nyomozást", "kikérdezném" ezekről a dolgokról, hátha hiba csúszik a rendszerbe és rájössz ha van turpisság. Vagy végső esetben blöffölnék, mintha tutira tudnám, hogy vaj van a füle mögött, aztán vagy megtörik, vagy nem....
2012. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rákérdeztél már nála konkrétan a dologra?

Vagy mi lenne ha egyszer utánamennél a melóhelyére?

2012. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utána mennék, ha le tudnám adni addig a törpét, meg ha tuti lenne, egy találkozó az illetővel, hiszen nem mehetek utána minden nap.

Amúgy már próbáltam kifaggatni, szerinte túlreagálom és hisztis vagyok.. Ha meg azt mondtam, hogy tudok a kis játékáról szintén hülyének nézett...

2012. szept. 25. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy megcsal.


A telefonból ill. facebookról ki tudja törölni a "nyomokat" mielőtt Te megnéznéd. Tehát itt nem tudod lebuktatni.


Esetleg követhetnéd egyszer-létszer, hátha rajtakapod.


Sok olyan feleség van, aki nem is gondolná, hogy a férje megcsalja, pedig de. Csak vannak férfiak, akik okosan csinálják és vannak, akik kevésbé.

2012. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apóssal nem lehet beszélni? Vagy ő úgyis falazna neki?
2012. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A férjem műszerész az apósom meg raktáros. Két teljesen különálló épület az erőművön belül. Az egyik az egyik végén a másik a másikon.
2012. szept. 25. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok.

Akkor figyelj rá,mikor mit mond,ne mutasd ki a féltékenységedet,gyűjtsd az infókat! Egyszer úgyis megbukik. De ha látja rajtad,h féltékeny vagy,meg nyomozol jobban fog figyelni a dolgaira! Ha ezeket tudod leplezni,hamarabb fog "hibázni"!

És még vmi! Csak akkor borítsd a bilit,amikor konkrét dolgokat tudsz meg,amit nem tud kimagyarázni!!!

2012. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!