Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírom a komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom a komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

szóval már több barátom is volt, de mind max 3-4 hónapig tartott mert a végére általába az örületbe kergetem a srácot..

az 1-2 hónapban még minden happy szerettem is a srácot , aztán elkezdem unni, és ugy gondolom hogy ez nekem nem megy, meg előjön a nemtörödőségem, és ez szinte minden kapcsolatomnál így volt.. miért van ez ? vagy hogy változtassak?

16/L


2012. szept. 25. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Válogass jobban, még nem voltál serelmes, ezek csak fellángolások voltak, nálam is volt ilyen, jó pár esetben egyszerüen elhagytam a srácot:)) Ne aggódj, jönni fog majd olyan fiú, akit nem fogsz megunni:)))
2012. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány kapcsolatod volt 16 évesen?
2012. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
meg fiatal vagy majd ha leszel 30 nefelj majd birni fogod
2012. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
am 12/F vok XDXDXD
2012. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fülünyúl ***** válasza:
Ez azért van, mert 16 évesen még felszínes dolgok alapján döntesz, nem mély érzelmek motiválnak. Azaz nem vagy szerelmes, csak valami megtetszik valakiben és rögtön jársz vele. Ezért unod meg ilyen hamar. Erre a korszakra jellemző, hogy sokmindenkivel "jársz", kavarsz stb., filózol, hogy kivel járj. Ha pedig már ilyenen filózol az is azt jelenti, hogy nem érzel szerelmet senki iránt, mivel az egyértelműen eldöntené a dolgot. Ez a tinédzserkor egyik velejárója, az emberek többsége kinövi 18-20 éves korára, van aki kicsit később.
2012. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-5 kapcsolatom volt eddig kb
2012. szept. 25. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán elég is annyi ennyi idősen. Nekem az első kapcsolatom 17 évesen volt és 2 évig tartott, nem terveztem se rövidre se hosszúra, csak úgy alakult. Most 21 vagyok, 2 éve egyedül de nem vágyom nagyon komoly kapcsolatra. Inkább élni akarok még, majd később lekötöm magam.


Anyám mesélte, hogy neki annyi idős korban csak hetes kapcsolatai voltak, mert 2 hét alatt megunta az egészet, leghosszabb is kb 3 hónap volt, aztán jött Apám. Az elég komolyra sikeredett. :D


Talán mert még nem állsz készen egy nagyon komoly kapcsolatra vagy egyszerűen nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Ezért ne érezd magad rosszul, majd ha eljön az ideje, akkor lesz olyan fiú akivel hosszabb távon együtt leszel jóban rosszban.

2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát így ne is álmodjál értelmes srácról mert elkerülnek mint az árkot.Amúgy 16 vagy agyilag meg úgy 12-nek saccolak :D Aludjál még pár évet.
2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Legalabb egy oszinte no! Ritka az ilyen teremtes ezen az oldalon.

Idovel ki fogod noni!!

2012. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert 16 éves vagy. És nem, nem vagy érett.
2012. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!