Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak Őszintén hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Őszintén hányan vannak azok, akik tényleg soha nem csalnák meg a párjukat?

Figyelt kérdés
És mennyi ideje vagy szerelmes?
2012. szept. 25. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Egész pontosan 0 ember, aki elméletben nem csalná meg.

Gyakorlatban valamivel több ez a szám. De nem sokkal:(

2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért, nem tudod a legnagyobb szerelem is elmúlik, alig három év alatt! A férfi, alapból vadász, persze van aki nem szeret, vagy nem akar vadászni!
2012. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Azt nem értem, ha őszinte választ akarsz miért pontozod le? :-)


Elméletben kb minden pasi félrelép.

Gyakorlatban egy részének nincs lehetősége, másik része meg fél a lebukástól, főleg ahol már gyerek van.

Az én baráti körömben 2 olyan srác van aki sosem csalta meg a barátnőjét, 2 olyan ahol van enyhítő körülmény. A többiek már félreléptek jobb-rosszabb kapcsolatokban.


A feleségem 8 éve ismerem, 5 éve vagyunk házasok. Imádom még mindig, amíg ez így marad nem csalnám meg. Aztán ha elmúlik a szerelem.... nem tudom. Remélem az még odébb van.

2012. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeret a férfi és mindent megkap a kapcsolatban akkor esze ágában sem lesz megcsalni. 5 éve vagyunk együtt vőlegényemmel és még mindig ugyan olyan szerelmesek vagyunk egymásba, mint az elején. Bocs hazudtam, mert még jobban :)
2012. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem más kérdés, ha vki fantáziál, meg amikor valaki ténylegesen megcsalja a párját. Nyilván van olyan, hogy vki kiszeret a másikból... de sztem azért vannak olyan férfiak, és nem is kevés, aki ilyenkor azért van annyira gerinces, hogy szakít a párjával, mielőtt egy másik kapcsolatba kezd vagy kalandokat keres.
2012. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit!
2012. szept. 25. 17:47
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően úgy állok hozzá hogy nem és amíg jó otthon nem is teszek érte,ugyanakkor soha ne mond hogy soha!
2012. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Annyira vicces, hogy "ha elmúlik a szerelem..". Elmúlik, legkésőbb a 3. évben. Utána sokkal mélyebb érzés marad, az őszinte szeretet.


Aki szeretet mellett is megcsalja a párját, az szerelem mellett is megcsalná.


Különben a hűség az DÖNTÉS.

2012. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 yuda ***** válasza:
100%

Ama férfiak szűk táborához tartozom, hogy soha nem csaltam meg feleségem és nem is fogom.

Elismerem, hogy ebben elsősorban az játszik közre, hogy mélyen hívő vagyok, másodsorban pedig, hogy komolyan vettem a házassági elkötelezettséget, harmadsorban pedig eldöntöttem a jövőre nézve, hogy sosem fogom megtenni. Tudatosan kerülöm azokat a bizonyos kétértelmű helyzeteket, így esélyt sem adok rá.

2012. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Én azon férfiak táborába tartozom, akik MÉG nem csalták meg párjukat. Már lett volna rá lehetőségem, majdnem el is csábúltam, de nem mertem megtenni, de sokat gondolok rá. No nem a menyecskére, mert nem igazán jelentett nekem semmit, hanem a kalandra.

Mikor pár éves volt még a kapcsolatunk (4-5-6 év), még én is úgy gondoltam, hogy én aztán sohasem! Aztán telt-múlt az idő, több, mint tizenakárhány éve házasok vagyunk, gyakorlatilag lassan húsz éve vagyunk együtt, és egyre többet gondolok arra, hogy dejólennebasszus egy kicsit rosszalkodni, az újdonság varázsát ismét megkóstolni, olyan régen volt, már nem is emlékszem rá, pedig 40 évesen még nem is vagyok annyira öreg, én legalábbis nem érzem magam annak. Meg aztán az a sok csinos néni!

Nem biztos, hogy meg fogom tenni, kicsit gyávának érzem magam ehhez, de azért ott lóg a levegőben, hogyha alkalom adódik rá, akkor talán...

Amúgy a nők szemszögéből nem tudom, mert velük erről nem baszélek, de baráti, ismerősi körben, férfiakról, olyanokról is megtudta, akiről álmomban sem gondoltam volna, egyszóval többen vannak, akik már megtették, mint akik még nem.

A szerelem valóban elmúlik, de páromat azért még szeretem, de sajnos, mi férfiak ilyenek vagyunk, legalábbis a többség.

Azért valaki elmondhatná már végre, hogy honnan a túróból lehet tudni, hogy lepontoznak-e, vagy sem?

2012. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!