Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan legyen önbizalma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan legyen önbizalma az embernek, ha csak a negatív dolgokat kapja, kudarcokat a nőktől?

Figyelt kérdés
Tudom mondjátok, milyen nem jó, nem szeretik a nők az önbizalom hiányos pasikat stb, igen én az vagyok, mert nem vagyok szép, ezért csak a negatívot kaptam nőktől, az embereknek így honnan szedjen önbizalmat :D
2012. szept. 25. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Változtass, se sírj!
2012. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az önbizalomról belülről kell, hogy fakadjon.
2012. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem öld meg magad!
2012. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az önbizalomhiányos pasikat nem szeretik a nők, hanem a csúnyákat, akik emiatt önbizalomhiányosak lesznek.
2012. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokaig en is azthittem nem vagyok szep...es lehet hogy nem is vagyok,nemtom,mindenesetre latok nallam sokkal rondabb pasikat akiknek se sok penzuk,se draga kocsijuk nincs megis jo csajaik vannak.akkor nekem vagy neked miert ne lehetne?? P.S. nekem mar van :)
2012. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ti szeretitek a ronda lányokat? Pontosan.


- egy nem túl jóképű férfiember. :D

2012. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akármit írnak a nők, többségüket csak a külső érdekli semmi más. Tapasztalat. Én például elkezdtem edzeni keményebben és többet enni felszedtem jó pár kg-t, és láss csodát, máris sokkal nagyobb az érdeklődés. Nem akarok bunkó lenni, de a nők többsége hihetetlen egyszerű lény. Elég kicsit izmosabbnak lenni, rossz fiúsnak lenni kicsit, és dominánsnak magabiztosnak mutatni magad (persze az sem árt, ha látják rajtad, hogy némi ész is szorult beléd,) és máris el vannak ájulva.
2012. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hihetetlen- hihetetlenül
2012. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-nek Pedig azt hinné az ember, hogy a nők a nagy érzelmesek csak a belső, szeretet kell nekik stb :)
2012. szept. 25. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem ötüd meg azt aki elutasít? Én azt tenném.
2012. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!