Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akinek a párja hízott szülés után, és nem is tudta leadni, de ő mégis úgy szereti ahogy van, és nem hiányzik neki a régi alkatú felesége?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 09:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

10:54-es

Remélem soha senki nem szül neked gyereket!

Ha meg már van esetleg, akkor sajnálom az anyukáját!

2012. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Gárgyán rita igenis szexi, nem tudom...de biztos az öt nem normálisnak nevező válaszolónak még jobb nője van:))
2012. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Köszi utolsó :D:D:D

Utolsó előtti,én is azt mondom,hogy senki nem legalábbis még jó sokáig neee :D:D:D,én is infarktust kapnék most egy gyerektől :D

2012. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%

És van itt olyan lány, akit nem zavar, h a pasija meghízik, nagy hasa lesz, rengő hájjal?


Biztos, h van.

Mint ahogy pasi is akad akit nem zavar a partnere alakváltozása.


Azonban a szülést mint egy áldozatot és mentséget belekeverni ebbe, sztem nem korrekt.


A tested olyan amilyenné formálod. Olyan nincs, nem tudom, olyan van, h nincs akaraterőm, gyenge vagyok, elhagytam magam.


És most kedves egyet nem értők, pontozzatok le! ;-)

2012. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Utolsó én felpontozlak 1.000.000 ponttal csak sajnos egyet lehet kattintani :D
2012. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
Szülés után minden nőnek megváltozik a teste. Ha vissza is fogy, a bőre nem lesz már közel sem ugyanolyan, a csípője szélesebb lesz hacsak nem császárral szült...ez a természet rendje. Plusz szerintem nem az kell, hogy az első dolog legyen egy anya életében, hogy visszanyerje a régi alakját, főleg egy első gyereknél...fel kell dolgoznia, hogy anya lett, bele kell rázódnia egy teljesen új kerékvágásba, ahol már minden a gyerek körül forog...ezután ráér azzal foglalkozni, hogy leadja a pluszkilókat. Amelyik pasi ezt nem érti meg, vagy nem tudja kivárni azt csak sajnálni tudom...
2012. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
5%

Kifogás utolsó kifogás,inkább lusták a nők 90%-a tisztelet a kivételeknek.

Én két melót végzek,plusz sulit,ilyen nyelvóra olyan nyelvóra,magamra főzök és edzek.Minden megoldható.

2012. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha majd szülsz egy gyereket nem fogsz egy darabig ilyen meg olyan nyelvórákra járni, és két helyen dolgozni mert arra sem lesz időd, h normálisan kipihend magad!
2012. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Én lány vagyok. De az a véleményem, hogy nem csodálom, ha elhagyná, ha elhízna. Vegyük a nőket/lányokat: komolyan vonzana szexuálisan egy kövér pasi? Nem hinném... Mindenki maga tehet a testi/lelki állapotáról, ha nem változtat, vagy nem vigyáz, vessen magára.
2012. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Osztom az utolsó véleményét, én terhes vagyok, de igyekszem odafigyelni magamra, nem zabálni mint a hülye:) Nem bírom a lusta embereket! Persze ha terhes valaki, nem baj ha egy kicsit enged a csábításnak, egészséges a kicsire nézve is! De egy nő figyeljen magára, legyen igényes magára!!
2012. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!