Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is úgy tapasztaljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy tapasztaljátok, hogy nagyon anyagiasak a pasik?

Figyelt kérdés

Én úgy látom,mindenkinek csak a karrierista,multiban dolgozó csajok kellenek min 150-200e-es fizuval.Akinek van pénze menő pubokra,meg sushizni,és még csak meg se kell hívni...Ha hasonlóan csóró mint én, azért nem kellek,mert a nő révén akar lakáshoz/jobb élethez jutni,ha jobb módú akkor meg attól fél,hogy el kell tartani,meg a hátán akarok felmászni.Pedig mások állítása szerint is csinos vagyok,ált 22-23 nak néznek,de amikor kiderül a valódi korom,meg a körülményeim jönnek az "aha...Majd hívlak... "

Én csak egy lúzer tanár vagyok aki 28 évesen még az anyukájával lakik lakótelepen...


2012. szept. 26. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Külsőddel megvagy elégedve?
2012. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

és akkor a nők?:DD

nem akarok általánosítani, de közülük is sokan mennek a pénzre....

2012. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, én nem úgy tapasztalom.
2012. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát nem 1x lett volna lehetőségem olyan csajjal összejönni akinek saját lakása volt és jó családi háttere, de sosem ez mozgatott a döntésben így az ilyenekkel végül nem is lett semmi mert amúgy nem mozgattak meg nagyon :) Nálam nem az számít ki mit tanul vagy tanult hanem hogy hogy viszonyulunk egymáshoz :) 22/F
2012. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a külsőmmel...
2012. szept. 26. 16:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Én pont ellenkezőleg veszem észre és a nők ilyenek. Sose érdekelt h egy nőnek milyen anyagi háttere van. Annyi volt a lényeg h igényes legyen és ne a retekben éljen. A nők olyanok h mennyi a pasi fizetése mivel elakarja tartatni magát. De ez is az én tapasztalatom:))
2012. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálam sosem számított, hogy a csaj gazdag-e vagy sem.
2012. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os!Hát épp ezaz!Anyámmal lakom,a kezdő pedagógusfizetést ugye nem kell részleteznem=nem tudok megállni a magam lábán=el kell majd tartani(és érdemben nem tudok majd beszállni lakás/kocsi/stb projektbe)=nem kellek...

Pl volt,hogy azt kellett mondanom,hogy bocs ne menjünk étterembe mért én nem tudom állni a felét...Nem is jelentkezett többet az illető...

2012. szept. 26. 16:54
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem egy olyat is hallottam,hogy a barát lelépett amikor a lány munkanélküli lett(önhibáján kívül,most nem a dolgozni nem akarókról beszélek).
2012. szept. 26. 16:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Engem meg inkább az zavarna ha a barátnőm többet keres mint én.. átlagos fizetésem van, de eszembe nem jutna hagyni első randin hogy a lány fizessen, még a felét sem. Én nem is jönnék össze gazdag nőkkel, az egy teljesen külön világ, folyton viszik a pénzt a kozmetikába, fodrászhoz, divat boltokba.. nekem egy átlagos lány pont elég! F30
2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!