Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt maradi lennék?

Figyelt kérdés

Én nem tudnék csak úgy egy olyan sráccal aki egy kicsit tetszik és van rá lehetőség, hogy lefeküdjek vele...ilyenkor az jut eszembe, h akkor végülis bárkivel lefeküdhetnék már..mármint, h én csak olyannal feküdnék le akit szeretek és akárkinek nem adnám oda magam. Mert akkor pl. mitől több a szerelem? Jó, ott érzelmek is lehetnek, de akkor a szex is különleges lenne. Nem tudom érthető-e, h értem, ti hogy vagytok vele? Kicsit mindig elgondolkozók amikor mások simán elmesélik, h kivel feküdtek össze 1 alkalomra..

19/L


2012. szept. 26. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy maradi.
2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy maradi.Jól gondolod.Én is hasonlóan gondolkozok.Mondjuk én pasi vagyok.

F19

2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy maradi,nagyon jó a felfogásod e téren :-) bárcsak több ilyen lány lenne... :-)
2012. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így igaz, több ilyen lány kellene

Amúgy megértelek. Fiú létemre én sem tudnék lefeküdni akárkivel. Egyszerűen nem megy...

19/f

2012. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!