Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori... Az exem megcsalt, megalázott és teljesen összetört lelkileg. Hónapokig bőgtem utána, teljesen magam alatt voltam, és belesüllyedtem az önsajnálatba. Nem is tudom minek a hatására már, de egy nap megelégeltem és kicsíptem magam és elmentem, hogy az első buliban, amit találok, összeszedek valakit és nem sírok tovább az exem miatt. (tudom, nem volt valami értelmes ötlet...)

Nem messze egy parkban valami rendezvény keretében, találtam egy ingyenes koncertet, ahol összeismerkedtem egy sráccal, aki egyedül volt - gyakorlatilag rámásztam és meghívattam magam a lakására - és a szokásos folytatás. Őrjítő éjszaka volt, annyira szenvedélyes, hogy simán elfelejtettem, hogy hogyan is kerültem ide.

Reggel azt kérte tartsuk még a kapcsolatot, így számot cseréltünk és utána még hetekig összejártunk csak szexelni. Egy idő után azonban ez több is lett, néha csak azért találkoztunk, hogy ne kelljen egyedül lenni, vagy együtt vacsorázzunk valahol, megnézzünk egy filmet, ilyesmik... Minden panaszkodásomat végighallgatta, megértő volt, nagyon rendes, ha mentünk valahova kézen fogva, átölelt, szex után mindig simogat, cirógat, becézget, és én szerintem beleszerettem.


De fogalmam sincs, hogy mondjam ezt meg neki, mert attól félek, hogy neki ez attól még ugyanúgy csak egy szexkapcsolat, némi plusszal, és ha bevallom neki, hogy mit érzek, akkor elveszítem.


Ti mit mondanátok, vagy mit tennétek a helyemben? :S


2012. szept. 26. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki,lehet ő is így érez csak nem meri elmondani!
2012. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem valahogy mindenképpen rá kellene kérdezned, legalábbis csak óvatosan, hogy most ő végülis mit tervez, vagy milyen kategóriába sorolja a kapcsolatotokat. Ez mióta tart amúgy?

A kis gesztusokból pedig azért sok mindent le lehet szűrni, azt neked kell látnod, hogy komolyan érdekled-e.

És már az is valami, hogy ez az egyéjszakásnak induló dolog idáig eljutott.

Szóval azt csak te tudhatod, érezheted hogy ő mit gondol rólatok, mégpedig a viselkedéséből feléd.

Én mindenesetre szurkolok :)

2012. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Sztem neki teljesen egyértelmű, h nem csak szexkapcsolat. Ha nem érezne semmit irántad nem hallgatná meg a gondjaidat. Az ember ilyet csak azzal tesz, akit szeret, legyen az barát, vagy szerető. Nyugodtan elmondhatod, h mit érzel...
2012. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, szerencsés fiú lehet:)) szerintem ő is beléd szeretett, én se bírnék ilyet érzelem nélkül. Kézenfogva lenni, pl ez már több mint barátság :$ ennyi idő alatt biztos ő is beléd szeretett, ha magamból indulok ki :) és neked is szerencséd volt h nem vmi bunkó parasztot fogtál ki azon az estén:)
2012. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyan 1 hónap volt a teljesen csak szex és 1-1.5 hónapja tart ez az eljárkálunk ide-oda együtt és szex.

Sokszor úgy érzem, hogy ő is akar valamit, de nem tudom, hogy csak én látok bele többet, mert szeretnék többet látni, vagy komolyan...

Nagyon figyelmes velem.


Lehet, hogy holnap kérek egy találkozót és beszélek vele, csak nem tudom mit mondjak... :S

2012. szept. 26. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél bátorságot, és kérdezd meg. Jobb tisztázni, bár én úgy látom, a ti esetetekben egyértelmű, hogy a srác is többet akar.

Nagyon szurkolok, mert pont ilyen helyzetbe vagyok, csak az enyém jóval bonyolultabb és érthetetlenebb...

2012. szept. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztunk, elmondtam neki, hogyan érzek, és azt mondta, hogy ő is, de annyit panaszkodtam a párkapcsolatokról, hogy nem merte felhozni a témát. Most viszont fülig ér a szám! :D gondoltam elmesélem, hátha valakit érdekel.
2012. szept. 28. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, örülök, hogy neked legalább jól sikerült! Sok boldogságot! :)
2012. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!