Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha többé nem kereshetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többé nem kereshetem, hiszen ő el is felejtett már, ugye?

Figyelt kérdés

Már hónap óta vége a kapcsolatnak. Megmondta előre,h nem áll készen semmi komolyra, aztán mégis belementünk. Még a barátai is csodálkoztak,h "köthettem le" egy évre... Megszeretett, aztán észbekapott, közölte,h neki céljai vannak az életben, nem fér bele,h vki másra is gondolnia kelljen, jobb,ha szakítunk, és lelépett Londonba..

Azóta volt egy valakije, de csak hetekre, már dobta is..ahogy előttem és ezek szerint utánam is mindenkivel tette.

Tudom és éreztem,hogy kialakult köztünk vmi, nem bírt elszakadni, pedig sokszor megbeszéltük,h vége...

Mióta elment azóta viszont semmi info róla...


Hiányzik, pedig érzelmi sérült:S

Ő már el is felejtett???


2012. szept. 27. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Most is Londonban van?
2012. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen... Kint...
2012. szept. 27. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy 1 év után csak úgy eltudna felejteni...
2012. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarom felmelegíteni a káposztát, ő most kint befutott, úgysem tudnánk összejönni újra...

De hiányzik... És szeretném tudni, hallani az ő szájából,h jól van!

De ő szakított velem, mégsem hívhatom fel én:S

2012. szept. 27. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Engedd el!

Neked is jobb lesz, Neki is. Be kell látnod, hogy az érdekedben szakítottatok, mert a távkapcsolat nem működhet. Soha.

Valószínű hiányzol neki, de valószínúleg racionálisabban gondolkodik most ő, mint te. Neki ott van jövője, Neked meg itt.

Engedd el, mert ha a múltban élsz, az csak visszatart attól ,hogy újra szeress, úra élj, újra érezz!


:)

2012. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!