Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról? Elsősorban lányoknak szól a kérdésem.

Figyelt kérdés
nem dohányzik,nem alkoholizál,utál bulikba járni,gyűlöli a TV-t(pontosabban ami benne megy),utál veszekedni,szeret olvasni,imádja a zenét(igényeset),hűséges,többre tartja a belső értékeket,nem karrierista inkább családcentrikus,utálja a tömeget,olykor társadalomellenes,visszahúzódó,szereti a rendet,olykor keveset beszél,figyelmes,őszinte,nehezen épít ki kapcsolatokat,nincs sok barátja...

2012. szept. 27. 20:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem hogy nagyon pesszimista....
2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 -=Koldus=- ***** válasza:
89%
Csoda, hogy egyáltalán él xD
2012. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem "túl jó fiú"!
2012. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Jó, jó, de egy nőnek egy határozott, de érző szívű férfira van szüksége, nem olyanra, aki visszavonult, és nem tud megvédeni. Szép tulajdonságok, de egy ilyen világban nem életképesek. Ennyi az össz probléma. Én lány létemre visszahúzódó, segítőkész, kedves vagyok, de annyian tönkre tettek, hogy ezt elrejtettem arra érdemeseknek és a külvilág csak a határozottat látja, a keményet.
2012. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Most engem jellemeztél... :D
2012. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
És mikor él? Nekem olyan kell aki él is, és vele élhetek én is
2012. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
szerintem is egy kicsit túlzás, nem ártana szórakoznia, mindenkinek kell egy kicsi izgalom az életbe
2012. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Hogy nem boldog.
2012. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%
azt hogy ha nem változtat magán soha nem lesz nője, kicsit több magabiztosságot!
2012. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Huh, máris ennyi válasz érkezett :) Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 27. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!