Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan személy aki kiábrándult a netes ismerkedéstől? Vagy csak én vagyok ilyen helyzetben? :- (

Figyelt kérdés
Nekem ez nem jön össze,és zavar!
2012. szept. 28. 14:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, folyamatosan csalódok. Lassan beleőrülök.

21/L

2012. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Inkább próbálkozz élőben!
2012. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem se jön össze, de beletörődtem. 25F
2012. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek neten, szerintem marhaság és lányként herótot kapok tőle.:)
2012. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igen ez egy virtuális világ és kiábrándító!:-(
2012. szept. 28. 14:42
 6/23 anonim ***** válasza:
Kezdetnek viszont nem rossz. Úgy értem, hogy az első néhány beszélgetést lehet a neten bonyolítani. Utána persze a személyes találkozásokon legyen a hangsúly! De sokkal nagyobb a "merítés" mint ha csak az utcán nézelődsz.
2012. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Van néha csalódás de általában jó dolgok tudnak összejönni neten is.
2012. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Már jópár éve.


1. amikor egy ronda csávó, élőben még rondább volt, mint egy szörnyeteg ördög ( haverkodni akartam, utána azt sem, mert hazugságnak éreztem)

2. amikor csávó közölte, hogy képhez képest hízott kicsit, aztán megjelent +30 kilóval.


Nem szeretem, mert akkor nagyon jól kell kinéznie, hogy ne taszítson, mikor szívesen nézel egy sorozatszereplőt, sokkal jobb élőben, látni kisugárzását, akkor egy kevésbé szép ember is megnyerő lehet.

2012. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én is kb fél éve próbálkozok, de semmi... pedig még ronda sem vagyok, de ez van. Kezdeti lendületből már visszavettem, néha felnézek, írok egy két csajnak azt annyi. Így legalább az ídőmet sem veszi el és még az esélyt is megadom a dolognak.

22f

2012. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen,de sajna a randi-ig sem jutok el!:-( Nem komolyan gondolják,sok a szórakozó ember szerintem!?
2012. szept. 28. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!