Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan személy aki kiábrándult a netes ismerkedéstől? Vagy csak én vagyok ilyen helyzetben? :- (

Figyelt kérdés
Nekem ez nem jön össze,és zavar!
2012. szept. 28. 14:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én is nagyon régen feladtam már, bár jelenleg van párom, így éppen nem érint. Sokszor azt érzem, hogy mindenki, akivel irogatunk egymásmal, valamiben selejt, elhagyta néhány kerekét valahol. Bár az is lehet, hogy csak túl nagy elvárás, hogy valaki értelmesen tudjon írni, illetve válaszolni egy kérdésre, ne nézzen hülyének és még el is hülyüljünk valamennyi. Mindig átbillentünk valami olyanba, amitől nekem már nem volt kerek a sztori, így meg nem valami jó...

Próbáld meg a rapid randit. Múltkor olvastam róla. Fogalmam sincs hol van ilyen és mennyibe kerülhet, de eldöntöttem, hogyha egyszer esedékes lenn, akkor egyszer kipróbálom, hátha... :) Szóval próbáld ki, aztán mesélj nekem is!

2012. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben a rapid randi!Az csak személyesebb mint a virtuális.Bpen van.Szerintem érdemes.:-)
2012. szept. 28. 16:53
 13/23 anonim ***** válasza:
Én konkrétan minden területen kiábrándultam az ismerkedböl.Inkább fogok egyedül megöregedni,de akk se fogja senki újra össze törni a szìvem.Megtanultam a legtöbb pasi csak hazudozni tud,és csak 1-et akar.Persze tisztelet annak az 1 %-nak aki normális.Ja és nem gyülölöm a pasikat.
2012. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Azért van ez így kedves kérdező és sorstársai, mert túl komolyan veszitek amit olvastok, úgy hogy nem tudjátok egy emberhez kötni. Általában a netes randik azért végződnek rosszul mert mint tudjuk testbeszéd elég fontos. Mozgás, hanglejtés, kifejezőképesség, mosoly, és sorolhatnám. Ezek hiányában a fejetekben (meg az enyémben is) olyan kép alakul ki ami számotokra (egyénenként változó) tökéletes lenne. Közben meg a valóság teljesen más.


Csalódás meg hát mondjuk úgy velejárója. Rengetegen azt hiszik hogy egy katalógusból rendelnek, és a randin máris azt csinálhatják a kiszemelttel amik a perverz vágyaikban megjelenik. Közben meg a másiknak is vannak érzései és véleménye meg elképzelése.


Amit tanácsolni tudok, hogy ne vegyetek minden készpénznek amíg le van írva. Ne hidd el hogy hívni fog amíg írja, azt se hidd el ha azt mondja hogy szeret 3 óra levelezés után. Felületesen kezeljétek a dolgokat, írásokat, képeket, és a bennetek kialakult "érzelmeket". így csökkenthető a csalódás esélye.

2012. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én sem tudok a hölgyekről sem pozitívat mondani.:-( persze,tisztelet a kivételnek!akit még nem találtam! Akkor miért vágyik komolyra,ha csak még válaszra sem méltatja az embert?! nem értem!
2012. szept. 28. 17:41
 16/23 anonim ***** válasza:
14-es és mi van azzal ha személyes találkozásnál is klappol minden?Meg van egymás iránt minden területen az a bizonyos szikra.Majd közli az illetö tùl jó vagy hozzá,holott esküdözik h szeret.
2012. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én most is ott keresek, de a helyzet változatlan. A problémák:

1. A nők többsége sajnálja azt az 1000 Ft ismerkedésre, hogy ő is tudjon írni levelet. Mert könnyen lehet, hogy - mivel nem akarok 120 levelet írni - kimarad pár ember a szórásból, de ha kiderülne h én nagyon bejövök neki, az sokat nyomna a latba.

2. Aki ezeken az oldalakon van, 85%-a defektes, önértékelési gondjai vannak, csak önbizalom növelésnek használja, képtelenség két mondatnál többet váltani vele (tudod mikor te direkt teszel fel kérdéseket levelezésben, ő meg sose, kicsit nehéz úgy - és akkor csodálkozik hogy évek óta tag...).

3. Nem jön át a kisugárzása, lehet élőben nagyon is megfogna, de a képei+szöveg alapján nem írok neki (és fordítva is igaz).

4. A csajokat elüldözik a beteges, perverz, agyatlan suttyó pasik, vagy csak a levél-bombing ténye (napi 60 levél).

Ezek régóta fennálló problémák, és nem is nagyon fog a helyzet javulni.

24/F épp ismét ezzel próbálkozó srác :)

2012. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jajj a kedvenceimet ki is hagytam.

5. Kép nélküli profil. Mégis mit remél az ilyen? Hogy soha nem fog kiderülni hogy néz ki vagy mi? :D

6. A másik, aki két saját mondatot képtelen írni a bemutatkozásba. Komolyan, ennyi energiát nehogy belefektessen... Kell a kép nagyon, de azért nem minden... (illetve aki a "szeretek bulizni" szófordulattal kezdi, az azonnali skip-et jelent :D )

2012. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nekem meggyőzőek ezek a válaszok!Ha nyugalmat akarok akkor nem a neten keresem a páromat!Ennyi.:-)
2012. szept. 28. 18:47
 20/23 anonim ***** válasza:

17:59


vannak ilyenek. De ez nem csak a netes keresésre igaz hanem az élőre is. Az ilyen saját maga se tudja mit akar. Tudom én is belefutottam már 1-2 ehhez hasonló szituációba. Vannak akik nem merik a másik szemébe mondani hogy bocs nem tetszel, ők a "majd hívlak" típusok. Nálam is volt olyan lány aki nagyon szimpatikus volt, megkérdeztem tőle hogy találkozunk e még, azt válaszolta hogy persze örömmel. Mire hazaértem egy levél fogadott, hogy bocs de mégse vagyok az esete.


viszont az efféle csalódásokat nem kell az ember szívére venni, mert azzal csak saját magának árt. Tovább kell keresgélni.


18:26


Az ilyenek felejtősek. Akinek nincs képe az alapból, millió+1 oka van miért nem tesz fel képet. Aki meg nem tud írni magáról legalább 3 értelmes egybefüggő mondatot az is. egy bemutatkozás megfogalmazásából rengeteg minden levehető, illetve támpontokat ad egy egyedi levél megírásához.


17:41


nem csak a hölgyek hibája hogy nem válaszolnak. Van aki igen is visszaír egy "bocs de nem vagy az esetem" levelet. Erre persze kapja a "te hülye k*rva" és más jelzőket, meg fenyegetéseket hogy ki mit fog csinálni vele. Ezért inkább nem írnak vissza. Én is láttam ilyen válaszreakciókat, szóval nem a levegőbe beszélek. A másik része aki olvasás nélkül törli a levelet, nos ezekkel nem lehet mit kezdeni. Örülni kell hogy nem rabolja a drága időtöket.

2012. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!