Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Szeretni vagy szeretve lenni?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy a jövőbeli párkapcsolatotokban csak az egyik lehetséges, szóval ne olyat írjatok hogy mindkettő. Melyiket választanátok inkább?
2012. szept. 28. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2. Szerethetem én Orbánt is, mégis kib*szik velem.
2012. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindkettő jó,ha van rá esély hogy az érzés kölcsönössé válhat
2012. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretni semmi,ha szeretnek,az már valami...

Szeretni,és szeretve lenni,na az a minden."


Na ,én ezzel vitatkoznék egy kicsit.

Szerintem ugyanis,ha valakit szeretünk az bennünk sokkal több dolgot mozgat meg,mintha minket szeretnek. Most attól,h engem szeret egy lány,hát istenem,megvonom a vállam,azt ennyi,én ilyen téren elég makacs vagyok,ha valakit nem szeretek,azt később se fogom szeretni. Viszont ha én szeretek egy lányt,akk. még lehetünk boldogok egyszer,mert még belém szerethet,vagy legalábbis azt hiszi ilyenkor az ember,h sikerülhet,és megpróbálja,ez a remény.


Így hát én ezt választanám.


Lehet,furán hangzik,de szeretni több,mint szeretve lenni, több benne a fájdalom az igaz,de akkor is sokkal több...

2012. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan vagyok 3.

Ha valakit szeretek azzal boldogabb vagyok ha ő nem is érez annyira úgy mint én, de ha valaki engem szeret de én nem akkor azzal ha együtt is vagyok igazán boldog sosem leszek..

2012. szept. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!