Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik lány-fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik lány-fiú barátság? Úgy értem, hogy legjobb barátok.

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Létezik. Van is nekem.
2012. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig persze.. Aztán az egyik fél elkezd érezni vmit a másik iránt aztán a legjobb barátokból vagy pár lessz, vagy hanyagoljátok egymást. Velem így történt
2012. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose leszünk egy pár, nincs meg semmilyen vonzalom. ÚGy vonzanak kb. mint tesóm. Kettő van.
2012. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj, hogy már 2éve ismerjük egymást és azóta majdnem minden nap beszélünk. kb 1éve vagyunk legjobb barátok. Nagyon sokat számít nekem és úgy érzem hogy neki is túlságosan fontos vagyok. Féltékeny más fiú barátaimra 1x össze is veszett velem ez miatt, mert a régi legjobb barátommal beszélgettem..
2012. szept. 24. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Én mindíg is jobban kijöttem a fiúkkal. Már gyerekként is inkább velük barátkoztam. Van aki még most is nagyon jó barátom, de van aki messze került tőlem sajnos.

Én azt mondom h létezik ilyen barátság mivel ugye nekem van. És 100% h ők sem éreznek irántam többet.

22/N

2012. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Létezik.
2012. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodj meg. Szerelmes.
2012. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Panda Péter ***** válasza:
10%
előbb vagy utóbb, kimondva vagy kimondatanul, már az elején vagy csak hónapok, évek múltán, az egyik fél MINDIG többet akar...
2012. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik! Sőt én a legjobb lánybarátommal (mindketten szinglik vagyunk) mindig kibeszéljük az aktuális jelöltet. Hogy a csajjal/pasival de jó lenne összejönni. És amikor már kezd valami alakulni, akkor nagyon szurkolunk egymásnak, hogy összejöjjön a dolog. És egyébként mindent megbeszélünk, nemcsak a csajozást/pasizást! Úgyhogy létezik a dolog!


24/F

2012. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek létezik lány-fiú barátság? Úgy értem, hogy legjobb barátok."


Nem tartom kizártnak, hogy létezik ilyesmi.


Hogy a te eseted ilyen-e? NEM.

2012. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!