Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A valóságban milyenek a melegek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban milyenek a melegek?

Figyelt kérdés
Olyanok mint a filmekben, vagy teljesen mások???

2012. szept. 29. 15:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Sokféle akatú,öltözködésű,ízlésű.És nincsenek prototípusok,hogy melyik hogyan viselkedik vagy mit szeret a szexben.

Amúgy én azon gondolkodom sokat,hogy a feminin melegek valóban melegek-e,vagy inkább transzneműek,csak nem akarják beismerni maguknak,vagy jól érzik-e igazán magukat férfi testben.

A férfias melegekre jellemző a sport,adnak a külsejükre.

Ma már a heterók is jobban,tehát ebben sem különböznek nagyon.


Én 19 évesen mikor elkezdtem ismerkedni a melegekkel(engem kb ekkor kezdett el komolyabban érdeklni a szexualitásom,meleg vagyok amúgy)akkor azt hittem,hogy minden meleg jófej,meg hogy valahol lojálisak egymáshoz,mivel ők is azok.De nagyon sokfajta emberek,úgy,mint a heterók,személyiségre is.

Foglalkozást tekintve,pedig nem fodrász vagy stylist a melegek nagy része:D

Én ismerek sokfélét,közgazdászt,gyógyszerészt,buszsofört,rendőrt,pénzügyi szakmebert,személyi edzőt,tanárt,de olyat is,aki hivatásos katona:D

2013. dec. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Olyanok, hogy a legtöbbjükről nem is hinnéd, ha elmegy veled szemben az utcán. Sőt, még ha régebb óta ismerősöd, akkor sem.
2013. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek:


- reggel felkelnek, reggeliznek, felvágottat vagy kakaós csigát. Az is halottam róluk, hogy rántottát.


- aztán elmennek doglozni, egyesek szerint vannak sikorás korú melege is, de én ennek nem hiszek.


- edédkor ebédet esznek, ez egy újságban olvastam. Egyik barátom szerint, neki az egyik a baártja ismer olyan meleget, aki meg kólát iszik minden ebédkor. :O


- állátólag munka után hazamennek pihenni.. milyen érdekes emberek. A tévében láttam, hogy egyes melegek párban élnek otthon, mint a fiúk és lányok. Micsoda botrány!


- és ami a legérdekesebb, a nap végén elmennek aludni. el sem tudom képzelni, mi mindent csinálhatnak még. szerintetek?

2013. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
XXDDD bár én nem szoktam reggelizni...
2013. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A reggelinél nem teljesen pontos nekem sem, a többi eléggé stimmelt. :D

Kimaradt még, hogy megsétáltatjuk a kutyát. ;)

2013. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nincs is kutyám!
2013. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De nekünk van. :D
2013. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekunk is van:)
2013. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kakaóscsigát?:DA melegek?:D


Remélem le is dolgozza azt a kakaós csigát:DD

2013. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
sőt még a pizzát is szeretik :DD de nagyon :D
2013. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!