Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 22 éves lányhoz korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves lányhoz korban ideális 42 éves férfi?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves bölcsész csaj vagyok. Van egy 42 éves férfi ismerősöm, akibe teljesen bele vagyok már esve. Még nem találkoztunk de kb 2-3 naponta facen rám ír, és akkor nagyon jókat beszélgetünk. Ez a férfi egy nagyon komoly üzletember. Mindig az idősebb férfiak tetszettek és talán én is nekik. mert én sokkal érettebb vagyok a korosztályomnál -sokan mondják is. Csak egy probléma van a profilja szerint nős. Szerintetek működhet hosszútávon?
2012. szept. 20. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hátnem. de bölcsészként ilyet nem kérdeznék......
2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
facen lol
2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Hole Hunter ***** válasza:

Természetesen ideális...amennyiben az apja.

44/F

2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bizonyíték, hogy már bárki lehet diplomás ebben az országban.
2012. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nős?

Nézd: lehet, hogy válni szeretne. Vagyis oka lehet annak, hogy másfele kacsint...

2012. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem sértegetést kértem. Igenis német- töri szakos vagyok, de utána jogra is szeretnék járni. De most nem erről van szó. És egy 31 évesről mi a vélemény a kort tekintve? Az még nem lehetne az apám, mert 8-9 évesen nem születik senkinek sem gyereke. Ez is a Facebookon ismerősöm, de ő ritkábban ír rám. Már nagyon bosszant, hogy minden barátnőm és évfolyamtársam már megtalálta a nagy Őt.
2012. szept. 20. 18:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog belekontárkodni egy házasságban. Korban abszolút nem ideális a 20 év különbség. Apakomplexusban szenvedsz?
2012. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a bizonyíték, hogy már bárki lehet diplomás ebben az országban."


Osztom a véleményed.


Kérdező, ha nem írod oda, akkor ki nem néztem volna belőled, hogy diplomád van/lesz. Hagyd azt a férfit, ha nem akarod, hogy a felesége rájöjjön, és utánad eredjen!

2012. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy itt a gyakorikérdések-en mindenki érettebb a korosztályánál. :D
2012. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

" És egy 31 évesről mi a vélemény a kort tekintve? Az még nem lehetne az apám, mert 8-9 évesen nem születik senkinek sem gyereke. Ez is a Facebookon ismerősöm, de ő ritkábban ír rám. "


Akkor magyarán mindegy, hogy ki, csak legyen valaki, aki összefekszik veled?! Vagy most ebbe a 31 éves pasiba is szerelmes vagy? Vagy most akkor hogy?

2012. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!