Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hova sorolnátok magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hova sorolnátok magatokat?

Figyelt kérdés
Magatokról és a környezetetekben lévő többi fiúról melyiket tudnátok inkább elmondani; kezdeményező típus vagy inkább a lánytól várja az első lépést. Kort és nemet, légyszíves.

2012. szept. 29. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kezdeményező típus vagyok

19F

2012. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kezdeményező, de néha vak. 21/F
2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szoktam kezdeményezni de én azt se bánom ha a lányjön ide ez ember függő haverjaimba is van olyan aki párperc alatt felszed valakit képletesen értve de van olyan is aki oda nem menne egy lányhoz se avval hogy "járunk?" 18/F
2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én már csak neten merek kezdeményezni, mert élőben épp elég undok lány alázott meg, csak, mert nem vagyok jó pasi. A vicc, hogy még a csúnya kövér lányok is jó pasikra vágynak, de nekem papolnak folyton, hogy próbálkozzak velem egy szintű lányoknál. Most jobban belegondolva én sportos alkatú vagyo és velem egy szinten a szintén sportos vagy legalábbis nem elhízott, igénytelen lányok vannak, szvóal kösz szépen, de nem kérek az undorító, kövérlányokból.
2012. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Változó..16/F
2012. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kezdeményező típus.

18/F

2012. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Enyém az első lépés, de övé a második mindenképpen... De ez meg is fordulhat :)) Oly' mindegy

F17

2012. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mi lenne,ha közös erővel hoznák össze ezt az egészet,akkor senkinek sem kellene megalázkodnia


például a lányok adhatnának értelmes kiértékelhető jeleket,hogy kifejezzék a tetszésüket,akkor ha bepróbálkoznék nem érezném úgy magamat,mintha bakó alá hajtanám a fejemet(utóbbi még lehet kellemesebb is,ha olyan lány utasít el akit tényleg szeretsz és számít neked a véleménye)

2012. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor ez azt jelenti, hogy a legtöbb lány kegyetlen, ha visszautasításról van szó? Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. szept. 30. 10:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen nagyon sok lány kegyetlenül tud visszautasítani.

Inkább egy háború,minthogy egy kemény leoltás.

2012. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!