Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Minden este beszélünk msn-en a pasimmal. Ma ugyan találkoztunk, de én vártam, hogy fellépjen. Hát nem lépett. Se egy üzenet, se egy hívás, mms, bármi, hogy ne várjam, ezért és ezért nem lesz fent. Nem nagyon szoktam lefeküdni anélkül, hogy jóéjt és szép álmokat ne k1vánna nekem. Most miért ilyen tajparaszt?
2012. aug. 23. 22:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
az is lehet, h lemerult a teloja:)
2012. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

teljesen megertelek az en pasim is ezt csinalta...

es utana nem ertette meg miert vagyok duhos, es a talalkozot is lemondta...pedig ez mar csak a nyar utso hete...

2012. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mert ő is emberből van és biztos fáradt volt. Hogy várhatsz el ilyet?
2012. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 ASOT ***** válasza:
100%

erre most nincs válaszom....


Nem hiszem h más nő van a képben, de persze a nők egy része már arra gyanakodna h tuti egy csaj keze van a dologban.


de szerintem valami nagyon egyszerű...


Amúgy te sosem keresed őt? és nem is hívtad?

2012. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Laptopról netezik, az egyenlege zéró, valamelyik őse telójáról elvártam volna, hogy írjon, hívjon, mi a szitu.
2012. aug. 23. 22:37
 6/26 anonim ***** válasza:
Arra nem is gondoltál, hogy oka van rá? Hívd fel, és kérdezd meg minden rendben van-e mert nem beszéltetek és nem volt fent. Így megtudod az okát, és még örülni is fog amiért ilyen aranyos barátnője van hogy aggódik és nem letépi a fejét.
2012. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint már sok lenne ez a nyálaskodás!
2012. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#4 Nem gondolok semmi nőre. Arra gondolok, hogy annyit se számítok neki, hogy értesítsen. De szoktam keresni, hívni... De vártam, hogy fellépjen, most már meg nincs miért hívnom, vagy alszik, vagy van jobb dolga.
2012. aug. 23. 22:39
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!!!! De fárasztó, éretlen pics@k lehettek.... a macidnak is adjon jó éjt puszit???
2012. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 szamóca.. ***** válasza:
68%

szerintem szimplán a töke tele van a hisztiddel no, hogy őszinte legyek.

komolyan kibuksz azon, hogy ma este nem ment fel msnre?

ezért lenne tajparaszt? más dolga van. pont. nincs komplikálás.

2012. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!