Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ciki, ha valaki írkál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ciki, ha valaki írkál neked, de téged nem érdekel?!

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akinek sűrűn írtam. A beszélgetésekkor csak én voltam, aki feltett kérdést vagy kezdeményezte a beszélgetést, szóval értettem, hogy mi van. Ennek ellenére elhívtam egy italra. De nemet mondott. Most van egy másik lány, akivel régen (4-5 éve) rengeteget beszélgettem. Írtam neki a múlt héten, és jól elbeszélgettünk. Akkor volt ,,indokom", és azért írtam rá. Most már nincs. Milyen dologgal írhatnék rá, és mit csináljak, ha flegmul? Hagyjam ott?! Igaz, hogy 18 éves vagyok, de talán kijelenthetem, hogy életem szerelme...
2012. szept. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen hagyd ott és ne foglalkozz vele. Sajnos hogy a csajok igy koptatják le a pasikat és nem mondják h bocs de nemjössz be és szia. Utána meg sírnak h nemkellenek senkinek. Hát szerintem okkal:))) És csak akkor írj rá ha érzed h kétoldalú a beszélgetés.:)
2012. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy tök átlagos program pl elmenni magadnak ruhát vásárolni. ez nem is randi, viszont beszélgetősnek beszélgetős, és lassanként lehet is felszedni. ha igent mond, akkor már csak elbaszni tudod. de ne egyből ezzel nyiss, hogy "nincs-e kedve eljönni veled pulcsit venni", mert 100%, hogy nem lesz. vezesd fel a dolgokat.
2012. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: Nem fogom ott hagyni, ez biztos.

2. hozzászóló: Gondolod vagyunk olyan jóban (még ha régen sokat is beszéltünk), hogy elhívjam ruhát venni?!

2012. szept. 30. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a ruhás program nem jó, akkor írd neki, hogy jövő héten lesz táncház, még sosem voltál ilyen helyen, egyedül nem mennél le, de ketten biztosan jól szórakoznátok.
2012. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ezek a táncházak mennyire érdekelhetik őt. Lehet csak simán szintén egy italra kellene elhívnod, valami hangulatos helyre beszélgetni.


Régen láttad, kíváncsi vagy rá, hogy mi lett vele, jó lenne újra találkozni indokkal, ha kell indok persze...

2012. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!