Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit születésem óta ismerek és nagyon jó barátom azóta is. Talán túl jóba vagyunk ahoz, hogy randizgassunk?
2012. szept. 30. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg, próbáljátok meg, ha sikerül akkor jó ha nem és szakítotok maradjatok barátok, nem azért de szerintem sok év barátság után nem tudtok úgy szakítani hogy soha többé ne beszéljetek :D ha ő is úgy érez akkor emg mázlista vagy, én szurkolok
2012. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 totoo99 válasza:
ha a fiú is benne van persze randizzatok. ezzel csak 1 baj szokott lenni, ha nem jön össze a dolog el fogod veszíteni mint barátot.
2012. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbáld meg.Ha nem jön össze akkor elveszíted mint barátot is és szerintem egy születés ótai barát eléggé értékes.
2012. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek elveszik a barátságunk? Nem tudom.. lehet, hogy igaz. Járt már sok lánnyal de miután szakítottak utálta csak azt nem tudom hogy velem is ezt tenné-e hisz én ismerem a legjobban a barátiköréből és nekem mond el mindent JAJA nem mereeeeem!!!! :( :( szét szed a fájdalom és az hogy nem tudom mit tegyek!!
2012. szept. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!