Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban elég ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban elég ez a kommunikáció szerintetek? Sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon napi 5-15 perc telefonálás. Péntek estétől-szombat teljes napon át-vasárnap délutánig együtt lenni.


Igazából a napi 5-10-15 perc telefonra lennék kíváncsi, nektek ez kevés lenne, vagy szerintetek épp elég?


Tudom ezt nekem kell eldöntenem, hogy nekem elég-e vagy sem, de mégis, ti fenn tudnátok tartani így egy kapcsolatot?


2012. okt. 1. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Péntek estétől-szombat teljes napon át-vasárnap délutánig együtt lenni.


Szerintem a fenti miatt még kevesebb telefon mellett is működhet jól.

2012. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fenn ha szeretném(L)
2012. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán működhet, Igazából, nem is jó napi 1-2, netalán 3-4 órát beszélni.. Főleg nem kötelező jelleggel! Végén már szinte a semmiről.... kivételt néha persze lehet azért tenni! :D


jaés az sms, az sem ördögtöl való! :)

2012. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így egész jól hangzik.

Meg lehet beszélni, kivel mi történt, ki hogy van, szeretlek -énistéged és ennyi elég is. Aztán meg a többire ott az egész hétvége... :)

2012. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg: ne váljon az egész görcsössé, ne érezd azt, hogy kötelező beszélni.

Egyébként szerintem sem kell minden nap 10 perceket beszélni. Én is távkapcsolatban élek, de mi egy héten csak párszor (3-szor kb.) beszélünk telefonon, a többi alkalommal inkább neten tartjuk a kapcsolatot. Hétvégén meg ha tudunk, találkozunk.

2012. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem elvárta a párom, hogy folyton hívogassam, ha 5 percem van akkor is , ne menjek sehova "ha igazán szeretem szívesebben beszélek vele" és egy idő után már fl sem hívtam , elegem volt belőle h folyton evvel zsarol... Vége is lett köztünk a kapcsolatnak.

Fontos h ne legyen görcsös h "fel kell hívni" vagy ő ne zsaroljon semmivel... Sztem a napi kb. 15 perc elég, ha minden hétvégén tudtok találkozni, meg gondolom amikor netközelben vagytok, ott is beszélgettek...


23/ lány

2013. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!