Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hetes terhes vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hetes terhes vagyok és a férjem amióta megtudta hogy apa lesz, nem akar annyit szeretkezni mint előtte. Látszik rajta hogy inkább ne. Miért van ez? Kezdek kétségbe esni!

Figyelt kérdés
A szexel soha nem volt gondunk. Az esetek többségében ő jobban akarta mint én. Erre most.A babát mind a ketten akartuk és nagyon-nagyon örült neki amikor megtudta, de a vágya irántam mintha csökkent volna. Megkérdeztem hogy mi a baj és azt mondta hogy nem tudja miért, de mostanában nem kívánja a szexet. Kérdeztem, azért mert terhes vagyok? Azt mondta, nem tudja, de lehet hogy tudat alatt ezért, és hogy reméli hogy ez megváltozik, mert szeret.
2012. okt. 1. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem látszik, de tudja, hogy gyermeket vársz, ez épp elég. Szerintem sem kellene emiatt aggódnod, csak félti a babát.
2012. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha tényleg az az ok, hogy félt minket, akkor oké, de mondja meg hogy ez a gond. De azt mondja, nem tudja. Reméli megváltozik. Hát kösz. Persze hogy kétségbe esek, mert soha nem voltunk még ilyen helyzetben és most szó szerint egyik napról a másikra minden megváltozott. Nem a szex izgat, akár meddig kibírom nélküle. Hanem az hogy a férjem már nem olyan mint volt. Tudom hogy a terhesség alatt ritkul a szex, de legalább ne ennyire hirtelen és drasztikusan. De lehet hogy igazad van, és túl reagálom.
2012. okt. 1. 12:19
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire vágysz rá hogy meg...janak, nem csoda hogy felcsináltak. Na jó ez kicsit erős volt.
2012. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kösz szépen. Rendes vagy. Nem érted hogy nem a szexen van a hangsúly, hanem azon hogy megváltozott a párom és ez megijeszt! De úgy látszik neked mondhatom. Tuskó!
2012. okt. 1. 12:36
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel közlik, hogy beteg és fél év múlva meghal, ott is hirtelen átmenet nélkül hirtelen megváltozik minden...

Közölted vele, megváltoztak a dolgok, ennyi, fel kell neki is dolgozni. Talán ha együtt mennétek legközelebb nőgyógyászhoz és hallaná ő is, hogy az orvos hogy vélekedik a terhesség alatti sexről, akkor kicsit megnyugodna és bátrabb lenne.

2012. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hé, a 13-as hozzászóló nem én voltam! az egy másik 63%-os bunkó
2012. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én a 10-es vagyok, és nem a 13-as!
2012. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs semmi gond, sok pasi van igy. A legtöbb nem is csinálja olyan nagy hévvel mert eszébe jut hogy pár cm-re van a magzat. furcsa ez a tudat. Ismerek olyat akinél ment a közösülés viszont kézzel nem volt hajlandó benyúlni mert idegenkedett tőle.... Legyél türelmes. nem lesz semmi gond, hozzá kell szoknia a gondolathoz. Sok párnak változik a szexuális élete a terhesség alatt de a legtöbb esetben később vissza áll...
2012. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Világosítsd föl, hogy a magzatnak is jó, ha Neked jó!!!!! Félti a babát, de ha Te stresszelsz emiatt, az nem jó a babának, tehát az ellenkezőjét éri el! Mi végigszexeltük az első kb 32 hetet, majd utána elkezdtem érezni, hogy "lankad az érdeklődése", és azt hittem, hogy nem kíván már ekkora pocakkal. Egy dekát nem híztam, csak a pocim. Megkérdeztem, és azt mondta, hogy most már azért félt egy kicsit. Mondtam, hogy nincs jobb annál, mikor bennem van és élvezem, és akkor helyrepofozta magát és a szülés előtt 2 nappal még szexeltünk (nagyon óvatosan nyilván, és a végére már csak két-három póz maradt, amiben tudtunk..). :) Szóval meg kell vele értetni, hogy ez egy áldott állapot, és nem betegség, és hogy mindenkinek úgy a jó, ha boldogsághormon termelődik.
2012. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szóval pont ez van nálunk is.17 hetes vagyok és már látszik is.A párom mindig is nagy hangsúlyt fordított a szexre ami megváltozott az utóbbi időben.Nem hiszem,hogy már nem kívánna vagy nem tetszenék neki egyszerűen annyira átjárja a terhesség és gyermek várás szelleme,hogy teljesen megváltoztatta az érzéseit irántam.Most nem a szexi csajt látja bennem akit "elkap"akár mosogatás közben is hanem a gyermeke édesanyját akire vigyázni kell pátyolgatni.Hozzáteszem sokkal figyelmesebb kedvesebb.Ezáltal én sem érzem magam annyira dögösnek.Állítják sokan,hogy attól még,hogy terhes vagy lehetsz dögös meg szexi bár megmondom őszintén ezt most én is kevésbé érzem.De szerintem ez így van rendjén.Ez az időszak most nem erről szól.Ez csak egy kis idő az ember életéből nem sokszor adatik meg.Majd ha megvan a baba és minden visszatér a régi kerék vágásba újra jöhet a a régi szexualitás is:)Hozzáteszem van egy 12 éves lányom és vele ugyanígy történt minden.Még végig szexelheted az egész életedet :D:)
2012. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!