Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat csinálhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csinálhatnánk a párommal?

Figyelt kérdés

már 2 és fél éve együtt vagyunk, és most értem el odáig, hogy belátom hogy kicsit megpunnyadt a dolog. össze akarunk majd költözni, de csak ha találtam magamnak melót, ami nem igazán megy :( így hétvégente tudunk csak találkozni. én ezt elég nehezen viselem, nagyon szoktam mindig várni a szombatot, viszont mostanság mindig az van hogy fekszünk és tv-t vagy filmet nézünk. persze az is jó, hoyg ott fekszek mellette nyugiba, és filmet nézünk. csak hogy ő úgy szeret filmezni hoyg akkor kb meg se szólalunk, szóval egyedül is nézhetném.


sajna most anyagilag nem is állunk túl jól, szóval nem tudom hova menjünk , mit csináljunk. ha van pénzünk, akkor szoktunk menni pizzázni, fagyizni, ilyesmi. de a pénz nem minden, és szerintem anélkül is érezheti jól magát az ember. csak kifogytam az ötletekből.

sok közös van bennünk, mindketten szeretünk sétálni, és szeretjük a régi fajta társasokat. de elég rossz környéken lakok, és tegnap is elmentünk sétálni, leültünk egy padra, aztán észrevettük, hogy 3 roma csávó les minket egy bokorból... -.-

a társas már uncsi, mindet tudjuk kívülről.


VALAMI ÖTLET?

netes játék is lehet legvégső esetben, de olyan, amivel ketten lehet játszani.


értelmetlen válaszokat nem kérek:)

ha ez számít: én 20L a párom 21 éves


2012. okt. 1. 13:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Pénz hiánya és környék minősége miatt, sajnos sokat nem tudok mondani. Az összeköltözés lenne a legjobb, ha akadna munkád.
2012. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%
C#-ban írhatott különbözö programokat, garantált szórakozás ...
2012. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

még jó idő van, elmehettek kirándulni és piknikezni is. állatkertbe, moziba, vagy csak felültök egy buszra és elmentek egy másik városba sétálni-körülnézni, vagy süssetek-főzzetek együtt előtte a bevásárlást is közösen csinálhatjátok. sajnos egyik sem ingyenes, de nem is olyan vészes.

ha viszont nem ragaszkodtok ahhoz, h csak kettesben legyetek, akkor találkozzatok a barátaitokkal és együtt lehet játszani,vagy bármi mást.

2012. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Golan Trevize ***** válasza:
WoW
2012. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
kicsit reménykedtem hogy adtok majd valami ötletet, de köszönöm a választ. igen, tudom hogy ha összeköltöznénk, nem lenne ez,mert azért én , és ő se élt még senkivel, szóval izgi lenne :) meg ahol ő lakik, az kicsit jobb környék és valahova oda mennénk, szóval még sétálni is lehetne, de mivel nincs pénzem, nem tudok én átmenni hozzá, csak ő jön ide, és csak punnyadunk. szóval köszi a választ, ha mégis van valakinek valami ötlete, nagyon várom :)
2012. okt. 1. 13:57
 6/40 anonim ***** válasza:

Ha te rossz kornyeken laksz, akkro menjetek hozzajuk!

Vagy menjetek el busszal vmi kozeli hegysegbe/folyohoz/tohoz setalni, piknikezni.


tanuljatok meg uj jatekokat. Nem feltetlenul kell megvenni a legujabb,legdragabb tarsasokat, siman lehet a neten is talalni olyat, amit eddig nem ismertetek es maz egy pakli kartya kell hozza. vagy toll es papir.


Esetleg csinaljatok kozosen vmi olyat, amibol vmi maradando lesz. Mittomen fafaragas, makettezes..


Sportoljatok kozosen: tollasozni lehet az udvarban is, menjetek futni.


fenykepezzetek: egymast, allatokat, viragokat, termeszetet.

2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

sajnos se a mozit, se az állatkertet nem tudjuk megengedni magunknak. amint mondtam nekem nincs munkám, ezért még buszra sincs pénzem (ami 700 ft...) átmenni hozzá. szóval ez a buszosdi se jó:S a barátokkal összeülés jó, és szoktuk is csinálni, hogy többen beülünk valahova, és dumálunk, iszogatunk, viszont minden barátunk ott él ahol a barátom, szóval én csak akkor találkozok velük, ha van pénzem átmenni egyáltalán. és igazából kettesben szeretnék lenni vele, olyan program kéne.

a főzés jó, szoktunk is együtt főzni (szakács is vagyok) de az már olyan megszokott. :\

2012. okt. 1. 14:00
 8/40 anonim ***** válasza:
mi is csak hétvégente találkozunk a párommal, igyekszünk mindig csinálni valamit. csodás idő van most pl.: túrázáshoz, ami minimális pénzbefektetéssel jár: kis kaja, esetleg buszjegy, ilyesmi, és szerencsére Magyarország szépen meg van áldva jó túrázós helyekkel. Vagy ha nem is túra, csak egy kis séta a szabadban. Közben gyűjthettek terméseket, kavicsokat, stb., tudom ez olyan gyerekes de szerintem mókás és szórkaoztató.. Fővárosban és nagyobb vidéki városokban rengeteg ingyenes kiállítás, koncert szokott lenni, még ha esetleg nem is ismeritek a kiállítót el lehet menni megnézegetni.. Jó program lehet mondjuk a kert rendberakása, ültehettek közösen valami növényt...mi el szoktunk járni-nem szép dolog,de olyan jó- állatkereskedésekbe bámészkodni is.
2012. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

hát egy kissé körülményes vagy, és úgy tűnik, valamiért semmi nem jó.

azt mondod, hogy azért megy hozzád a barátod mindig, mert neked nincs pénzed buszra. ha így is-úgy is a barátod buszozik (tehát ő veszi a jegyet) akkor egyszer adja neked oda a pénzt és következő hétvégén te tudsz menni hozzá. az jobb környék, több lehetőséggel.

de mondom, nekem nagyon úgy tűnik, hogy neked nem jó semmi, ezért találsz kifogást mindenre

2012. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Fogjatok két biciklit és menjetek ki egy szép helyre, ott piknikezzetek. Most még lehet :) és tuti, hogy 20-30 km-en belül akad valami jó hely.

Vagy csináljatok valamit otthon. Pl. néhány őszi kerti munkát vegyetek át a szülőktől, vagy nézzetek körül, mi az, amit már régóta halogatnak, pedig csak néhány órás munka (pl. lefesteni az ajtót, kitakarítani a kamrát, ilyesmi). Ez nem szigorúan vett randi, viszont a közös munka nagyon jól össze tudja hozni a párokat - és nem utolsósorban látod, hogy mire számíts, ha majd összeköltöztök, mennyit fog segíteni az ilyenekben.

(Nagyon nem mindegy, éltem együtt egy barátommal, aki semmit, értsd semmit nem csinált meg, lényegében egyedül újítottam fel az egész lakást, egy csavart nem bírt befúrni a falba, ha ezt előre tudom, talán össze se költözünk...)

2012. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!