Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat csinálhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csinálhatnánk a párommal?

Figyelt kérdés

már 2 és fél éve együtt vagyunk, és most értem el odáig, hogy belátom hogy kicsit megpunnyadt a dolog. össze akarunk majd költözni, de csak ha találtam magamnak melót, ami nem igazán megy :( így hétvégente tudunk csak találkozni. én ezt elég nehezen viselem, nagyon szoktam mindig várni a szombatot, viszont mostanság mindig az van hogy fekszünk és tv-t vagy filmet nézünk. persze az is jó, hoyg ott fekszek mellette nyugiba, és filmet nézünk. csak hogy ő úgy szeret filmezni hoyg akkor kb meg se szólalunk, szóval egyedül is nézhetném.


sajna most anyagilag nem is állunk túl jól, szóval nem tudom hova menjünk , mit csináljunk. ha van pénzünk, akkor szoktunk menni pizzázni, fagyizni, ilyesmi. de a pénz nem minden, és szerintem anélkül is érezheti jól magát az ember. csak kifogytam az ötletekből.

sok közös van bennünk, mindketten szeretünk sétálni, és szeretjük a régi fajta társasokat. de elég rossz környéken lakok, és tegnap is elmentünk sétálni, leültünk egy padra, aztán észrevettük, hogy 3 roma csávó les minket egy bokorból... -.-

a társas már uncsi, mindet tudjuk kívülről.


VALAMI ÖTLET?

netes játék is lehet legvégső esetben, de olyan, amivel ketten lehet játszani.


értelmetlen válaszokat nem kérek:)

ha ez számít: én 20L a párom 21 éves


2012. okt. 1. 13:49
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
mi az hogy büdös a munka. gyere ide,és próbálj meg megélni, mikor minden 2. ember munkanélküli. biztos büdös a munka, azért mentem el minden azt megcsinálni. épp az ilyen nagyképű emberektől tartunk ott, ahol tartunk , a másik meg az hogy nem az volt a kérdés hogy írd már le hogy találok melót,mert nincs. észlény. -.-
2012. okt. 1. 16:12
 32/40 A kérdező kommentje:

nem lehet hogy te ilyen anyuci kicsi fia-lánya lehetsz? (pontosan nemtudom eldönteni mi is vagy te :D )

nagyon úgy tűnik :) már pénzével én is tudok ám veretni kicsikém :)

2012. okt. 1. 16:14
 33/40 anonim ***** válasza:

az anyámat vetted szádra, és én cserébe szép napot kívántam neked, tessék, mindenki láthatja:

Artiglia

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 16:15

Az üzenet szövege: Nem szívem, az én fajtám sosem fog a híd alatt kikötni, de a tiéd igen :)

Legyen csodás napod, bár olyan szép sosem lesz, mint az enyém :D

2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Na kitört a parasztlázadás vagy felkelés :D

Artiglia, te próbáltál segíteni az elején, de hiába. Ezek a lények olyan primitívek, hogy úgysem értik. Csak az irigység szól belőlük, ne haragudj ezért rájuk! Nekünk volt gyerekszobánk és nem az utcán nőttünk fel, mint a gaz. Sajnos ez jellemző Magyarországra. És most nem a munkanélküliségről beszélek, hanem a viselkedésről. Az emberek ostobák és irigyek, gyűlölik egymást és csak akkor fognak össze, ha valakit bántani kell. Szégyen gyalázat mindannyiótok!

2012. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Artiglia válasza:


még jó idő van, elmehettek kirándulni és piknikezni is. állatkertbe, moziba, vagy csak felültök egy buszra és elmentek egy másik városba sétálni-körülnézni, vagy süssetek-főzzetek együtt előtte a bevásárlást is közösen csinálhatjátok. sajnos egyik sem ingyenes, de nem is olyan vészes.

ha viszont nem ragaszkodtok ahhoz, h csak kettesben legyetek, akkor találkozzatok a barátaitokkal és együtt lehet játszani,vagy bármi mást.


A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/35 ma 13:55 Privát üzenet


mondjuk ezzel

2012. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Artiglia válasza:


hát egy kissé körülményes vagy, és úgy tűnik, valamiért semmi nem jó.

azt mondod, hogy azért megy hozzád a barátod mindig, mert neked nincs pénzed buszra. ha így is-úgy is a barátod buszozik (tehát ő veszi a jegyet) akkor egyszer adja neked oda a pénzt és következő hétvégén te tudsz menni hozzá. az jobb környék, több lehetőséggel.

de mondom, nekem nagyon úgy tűnik, hogy neked nem jó semmi, ezért találsz kifogást mindenre


A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/36 ma 14:05 Privát üzenet Ez a te válaszod.


és ezzel is próbáltam segíteni, de semmi nem felelt meg a kisasszonynak...

2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

én (és többen mások is) normális emberi hangon próbáltam segíteni, de semmi nem felel meg, csak a kifogás.

hát akkor urambocsá' le van sz.rva!

2012. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
És emiatt felhúztad magad és elkezdted fikázni..ez az amit nem kellett volna, de ezen ne vitatkozzunk tovább!
2012. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
igen, fel! a tehetetlenség dühít. amikor valakinek semmi, de semmi nem jó és semmi nem felel meg, bármit mondasz, bármit tanácsolsz.... igen rohadtul dühítő, ha segítenél de kapásból jön az elutasítás, hogy az azért nem jó, mert... hát akkor b+
2012. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Boldogok a lelkinyomorultak...
2012. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!