Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat csinálhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csinálhatnánk a párommal?

Figyelt kérdés

már 2 és fél éve együtt vagyunk, és most értem el odáig, hogy belátom hogy kicsit megpunnyadt a dolog. össze akarunk majd költözni, de csak ha találtam magamnak melót, ami nem igazán megy :( így hétvégente tudunk csak találkozni. én ezt elég nehezen viselem, nagyon szoktam mindig várni a szombatot, viszont mostanság mindig az van hogy fekszünk és tv-t vagy filmet nézünk. persze az is jó, hoyg ott fekszek mellette nyugiba, és filmet nézünk. csak hogy ő úgy szeret filmezni hoyg akkor kb meg se szólalunk, szóval egyedül is nézhetném.


sajna most anyagilag nem is állunk túl jól, szóval nem tudom hova menjünk , mit csináljunk. ha van pénzünk, akkor szoktunk menni pizzázni, fagyizni, ilyesmi. de a pénz nem minden, és szerintem anélkül is érezheti jól magát az ember. csak kifogytam az ötletekből.

sok közös van bennünk, mindketten szeretünk sétálni, és szeretjük a régi fajta társasokat. de elég rossz környéken lakok, és tegnap is elmentünk sétálni, leültünk egy padra, aztán észrevettük, hogy 3 roma csávó les minket egy bokorból... -.-

a társas már uncsi, mindet tudjuk kívülről.


VALAMI ÖTLET?

netes játék is lehet legvégső esetben, de olyan, amivel ketten lehet játszani.


értelmetlen válaszokat nem kérek:)

ha ez számít: én 20L a párom 21 éves


2012. okt. 1. 13:49
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

ismersz te engem, hogy leszólsz? nem nem sajnáltatom magam,csak leírtam a helyzetemet, hogy ne az legyen, hogy csak a kifogást keresek, és bocs h nem raknak a seggem alá minden. az elmúlt fél évben, csak 24 állás interjún voltam, és már nem találok semmit, akkor mit kéne tennem? elmondanád?

bocs hogy tolna megyéből nem akarok felbuszozni pestre a tescoba melózni, mivel amit megkeresek, azt kb el is baszom a buszra, szóval nem látom értelmét.

talán elhúztam eddig is dolgozni. egy hónapja napszámba bodzát szedtem, eddig pedig 3 hétig szüretelni voltam, ugyanígy napszámba. nem egy kellemes meló 11 órában az se, úgy hajtottak, mint a rabszolgákat, mikor kértük utolsó nap a pénzt, benyögték hogy majd 10.-e után menjünk érte. attól hogy volt pár hónapos melóm, nem fogok összeköltözni senkivel,mert annak vége egyszer, és most megint itthon ülök.

biztosat keresek, és hidd el, több helyre is elmentem, és még a tescoba megkérdeztem hogy takarítani nem-e mehetnék, de azt mondták oda is kell tapasztalat. megkérdeztem hogy mihez? a takarításhoz? mindenki már takarított. és azt mondta egy nagyképű liba, hogy ilyen,1 éves tapasztalat minimum kell.

2012. okt. 1. 14:40
 22/40 anonim ***** válasza:

én már törlöm is a kérdésedet a p.cs.ba, mert komolyan én érzem magam pocsékul tőled. ilyen egy negatív embert....te most frankón azt hiszed, hogy a te életed a legnehezebb, a te problémáid a legsúlyosabbak? felsorolhatsz nekem ide bármilyen napszámos meg a franc tudja milyen munkát, azzal tudod mire mész? szerinted az emberek miért tanulnak? hogy legyen végzettségük aztán munkájuk. nem azért hogy bodzát szedjenek....

amilyen tehetetlen vagy a magánéletedben olyan tehetetlen leszel minden másban is. nem vagy te véletlenül roma? egyébként hogy válaszoljak is, nem, nem ismerlek, hála a jóságos istennek!!!!

2012. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

nem nem vagyok roma, akkor nem biztos hogy szeretnék dolgozni :)

kicsit te is magadba nézhetnél, hány munkanélküli van szerinted? nem én vagyok egyedül. minden munkanélküli szerinted egy semmitérő?nem nem mentem se a szürettel, se a bodza szedéssel semmire, de amíg vártam hogy talán valahonnan visszaszólnak, volt annyi bennem hogy eltoltam a pofámat dolgozni, mégha nem is mentem vele semmire, akkor se itthon ültem. de hogy is van ez? egyszer le vagyok baszva azért mert nekem semmi nem jó, nem megyek el melózni. mire megírom hogy igenis nekem aztán jó lenne bármi,mert ezt is megcsináltam, akkor meg az van hogy :és sokra mentem vele. nem nem mentem vele semmire, de kellett a pénz. akkor most mégse várom hogy a sült galamb a számba repüljön?.

ahogy leírtam nem 1 állás interjún voltam már, de mondj csak el minden semmit érőnek, meg romának, mert biztos az is vagyok, azért mentem el minden szar melóba. de most már az se jó,mert azzal meg mire megyek? semmire. de ültem volna akkor is itthon, mikor itt volt a lehetőség, hogy mehetek, és az is pénz?persze lehet hogy az lett volna a jó ha itthon ülök, egész hónapba, és még a szar melót se vállalom be, csakhogy várjam hogy mikor hívnak már fel. semmikor! ott volt a telefon nálam, és nem hívtak:) és abból hogy itthon ülök, nem élek meg bocs.

pont az ilyen magadfajtákat utálom, akinek ha van melója, akkor le kell nézni azt akinek nincs. nincs tapasztalatom, és mindenhol azt kérik! honnan legyen tapasztalatom, ha most végeztem?

2012. okt. 1. 14:56
 24/40 anonim ***** válasza:

Ha szakacs vagy, akkor nyomtatsz 50 oneletrajzot es a 3 legkozelebbi varos osszes ettermebe bemesz es ott leadod.Nincs az az isten h szakcsnak/konyhalanynak ne vegyenek fel vhova.


En par eve hasonlo cipoben jartam, bevittem 20 helyre az oneletrajzomat pincerkent es es ket hetig szinte minden nap hivtak valahonnan, hogy mehetnek. Volt, ahova csak egy-egy napra beugronak vagy pl hotelba reggeliztetni, de minden itt kezdodik.

2012. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Büdös a munka neked fiam. Elmész te napszámba földet túrni pár alkalommal, de az hogy rendes állandó állásod legyen, azt már nem. Majd felcsináltatod magad azzal a lúzer csávóddal aztán megint nem kell dolgoznod egy darabig. De hogyis gondolhatnánk azt, hogy majd az életedet megszervezed, amikor még egy normális tartalmas hétvégét sem bírsz összehozni!!! Üzenném a kedves barátodnak: haver, menekülj amilyen gyorsan csak tudsz!
2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a vitának itt nincs helye. Megoldás keresésen alszik az oldal, nem problémaszülésen.
2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
alapszik*
2012. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem kicsit eltértünk a kérdéstől :)
2012. okt. 1. 15:40
 29/40 anonim ***** válasza:

ilyen stílussal barátom, nem is csodálom, hogy munkanélküli kukabúvár vagy :D te is megérdemled a sorsod, szar nektek, ez van. én jól vagyok köszi, szerintem szép az élet, csak akkor nehéz, ha ti megnehezítitek.

na léptem shoppingolni :D

pusziiii

2012. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

savanyú a szőlő, csóringerek? :D

hát igen, a tifajtátok márcsak ilyen műveletlen ostoba népség, mint a föld....

2012. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!