Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat csinálhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csinálhatnánk a párommal?

Figyelt kérdés

már 2 és fél éve együtt vagyunk, és most értem el odáig, hogy belátom hogy kicsit megpunnyadt a dolog. össze akarunk majd költözni, de csak ha találtam magamnak melót, ami nem igazán megy :( így hétvégente tudunk csak találkozni. én ezt elég nehezen viselem, nagyon szoktam mindig várni a szombatot, viszont mostanság mindig az van hogy fekszünk és tv-t vagy filmet nézünk. persze az is jó, hoyg ott fekszek mellette nyugiba, és filmet nézünk. csak hogy ő úgy szeret filmezni hoyg akkor kb meg se szólalunk, szóval egyedül is nézhetném.


sajna most anyagilag nem is állunk túl jól, szóval nem tudom hova menjünk , mit csináljunk. ha van pénzünk, akkor szoktunk menni pizzázni, fagyizni, ilyesmi. de a pénz nem minden, és szerintem anélkül is érezheti jól magát az ember. csak kifogytam az ötletekből.

sok közös van bennünk, mindketten szeretünk sétálni, és szeretjük a régi fajta társasokat. de elég rossz környéken lakok, és tegnap is elmentünk sétálni, leültünk egy padra, aztán észrevettük, hogy 3 roma csávó les minket egy bokorból... -.-

a társas már uncsi, mindet tudjuk kívülről.


VALAMI ÖTLET?

netes játék is lehet legvégső esetben, de olyan, amivel ketten lehet játszani.


értelmetlen válaszokat nem kérek:)

ha ez számít: én 20L a párom 21 éves


2012. okt. 1. 13:49
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

nem nem keresem a kifogást, szerinted miért tettem fel ezt a kérdést? mert talán nem akarok itthon ülni minden hétvégén, ami amúgy is olyan gyorsan elmegy.

az elmúlt hónapokban mindig én mentem hozzá, volt hogy hetekig ott voltam, és ő fizette a buszomat, és már rosszul éreztem eléggé magam a dologtól,mert nem szeretem ha fizetnek valamit, vagy pénzt adnak. persze most rá vagyok szorulva nem is kicsit.

de ha szerinted mindenre a kifogást keresem, akkor mesélek:

szóval fél éve fejeztem be a sulit, azóta munkanélkülin vagyok, amire semmit nemkapok.

ő egyedül él egy pici házba (utál ott lenni) se anyukája nem él vele, se az apja, se a tesója, szóval egyedül, és egész héten melózik, 3 műszakba,és nem keresi túl magát.

nem azt mondom hogy 10.-e után nincs annyi pénze, hogy elmenjünk egy településsel arrébb busszal, és elmenjünk sétálni,és nem is sajnálja rám a pénzt, de egyszerűen most nincs! 2 ezer ft-ja maradt neki erre a hétre, és nemtudom hogy hogy fog jóllakni 2ezerből péntekig. szóval igen,szar a helyzet. Apám 47ezret kap , és azt hetente 10ezerbe adják oda. anyám németbe melózik, és azért hogy ne vigyék el a fejünk felől a házat annyi hitelük van. szóval remélem meg vagy elégedve a válasszal, és végre elhiszed hogy nem a kifogást keresem, de tényleg még 700 ft-om sincsen, hogy átmenjek hozzá.

2012. okt. 1. 14:11
 12/40 A kérdező kommentje:
köszönöm:) a párom nem ilyen, sokat segít nekünk, apukámnak is sokat szokott segíteni, és én is. főleg h anya nincs otthon rám marad minden, ami oké, nem megterhelő, de azért elmegy az egész nap a házimunkákkal. így pénteken megcsinálok előre mindent, hogy a hétvége csak a miénk legyen, és ne kelljen semmit segíteni, vagy megcsinálni
2012. okt. 1. 14:14
 13/40 anonim ***** válasza:

jó, hagyjuk, úgysem érted, rám meg nem tartozik az anyagi problémád. meg senkire se.

inkább olvasd el amit az utána következő írt, egyetértek vele!

2012. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Golan Trevize ***** válasza:

Kedves kérdező,


ne haragudj, de munka mindig van. Mekibe, Tescóba mindig vesznek fel embert...

2012. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
tescoba elutasítottak, mert nincs hely, csak pénztárba ott pedig csak akkor vesznek fel, ha van tapasztalatom a pénztárgéppel. és nincs! nem fogom azt mondani hogy van, utána pedig ott szerencsétlenkedek 50 ember előtt, aki full ideg, mert nemtudom mit hogy csináljak.Meki tulajdonosa nagyon jó ismerősöm, mégse tud bevinni, mert nincs hely. akkorrr? (elolvastam egyébként a többi választ is. )
2012. okt. 1. 14:19
 16/40 Golan Trevize ***** válasza:

Tessék:

[link]


semmi nem kell hozzá, jövő szerdán lehetne kezdeni.

2012. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
köszönöm, de budapest marha messze van tőlem.
2012. okt. 1. 14:26
 18/40 anonim ***** válasza:
hollax?
2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

mondom én, neked semmi nem jó. te csak a kifogást keresed!

annyi ötletet és lehetőséget kaptál csak most itt, hogy egy normális ember már talált volna magának megoldást. de te nem, csak várod, h a sültgalamb a szádba repüljön.

ez ezért nem jó, mert.... az azért nem jó, mert... csak önsajnálat, siránkozás megy, meg hogy milyen csóró vagy. talán el kéne húzni dolgozni és nem finnyáskodni meg válogatni! ha nekem nem lenne pénzem, akkor vécét takarítanék a vasútállomáson, nem itt verném a nyálam és válogatnék.

tipikus, olyan ember vagy, aki a nyomorult szerencsétlen életéért nem saját magát, hanem mindenki mást hibáztat. neked semmi nem jó b.szki!

tudod mit, megérdemled a sorsod!

2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2012. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!