Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a barátnőtök, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a barátnőtök, ha többszöri (finom) felszólítás után sem borotválkozik és nem mindig fürdik meg rendesen?

Figyelt kérdés
Sokszor kell szembesülnöm kellemetlen helyzetekkel (szagokkal is) emiatt, finoman célzok neki, hogy esetleg zuhanyozzunk együtt, stb... Látom rajta, hogy igyekszik szegény, de nehezére esik. A másik meg, hogy nem bírom elviselni, ha egy lány szőrös lent, a hónaljról meg nem is beszélve. Erre is céloztam többször, sőt én is csinálom (nem is neki, hanem magam miatt) volt is változás de gyakori a "visszaesés". Nyilván most azt gondoljátok "hát ez hülye, ha még mindig vele van", de nem szeretném ezek miatt elhagyni, mert mégiscsak szeretem. Ezek múló dolgok és inkább arra figyelek, hogy mennyire jól érzem magam vele egyébként. A szex viszont megsínyli rendesen és ezért bizonytalanodtam el. Ha keresek valakit, akivel minden klappol ami a szexet illeti, ott a belső tulajdonságokkal szokott gond lenni, saját tapasztalat. Ez lenne az a "kompromisszum", amit olyan sokszor emlegetnek, hogy meg kell hozni, ha boldog akar lenni valaki? Ráadásul kétszer megpróbáltam szakítani, de egyszer sem sikerült. Nem volt az elejétől ilyen és túlságosan kötődök én is, nemcsak ő. Hiányzik, ha nem vagyok vele. Ti hogy látjátok, mit kéne tennem?
2012. okt. 1. 14:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%

Ne fürgyééé le!

Úgy szeretem a pinát, ha kicsit büdös.

2012. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem vonzódni hozzá, kimutatni az undort. Utána csak normális lesz. Vagy gyantacsikold be amig alszik :D
2012. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

megbeszélni vele

ciki, nem ciki, mond el ezeket neki is

azért mennek tönkre a kapcsolatok, mert az emberek nem beszélik meg a problémáikat

biztos lesz itt mindenféle tanács pl. igénytelen, dobd ki, próbáld meg hátulról, rávezetni, stb.

nem, mond meg neki, ennyire egyszerű

2012. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
ursula ursulella van a megoldás, meg kell beszélni. Felnőtt ember vagy, használd a szádat, és oldjátok meg együtt a problémáitokat.
2012. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én megmondtam a barátnőmnek, ha nem fürdik le előtte, akkor nem fogok belemenni az orális dolgokba, sőt, volt, hogy a szexbe sem. Ebben nincs semmi rossz, azóta ő is odafigyel erre.
2012. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, beszéld meg vele ezeket.

Meg magaddal is... Ha ennyire szereted, így kötődsz hozzá, akkor nehogy már egy-két szőrpamacs miatt dobd ki, bánni fogod...


Tényleg nem szokott fürdeni, vagy csak nagyon izzadékony? Utóbbi esetbe mondjuk válasszatok együtt dezodort. Ha tényleg nem fürdik, akkor meg ne fürödj te se :)

Szőr kompromisszumnak amúgy ott van a vágja rövidebbre, és akkor mindkettőtök közel marad a saját ízléséhez...

2012. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy már megbeszéltem vele. A kapcsolat elején még elviseltem, mert szerelmes voltam. De aztán elkezdett egyre jobban zavarni. Úgy kb. az első hat hónap után szóltam először. Hatalmas botrány lett belőle, hogy miért nem fogadom el olyannak, amilyen. Aztán finomult a helyzet, sőt, nagyon is igyekszik, de nem megy neki egyszerűen. A múltkor is úgy bújt ágyba, hogy fekete volt a talpa a kosztól. Hogy szexeljek így vele? Megkérdeztem: zuhanyozni voltál? Válasz: nem, de megmostam magam jól ahol kell a mosdókagyló előtt. Egyre kevésbé kívánom és egyre jobban érdekelnek más lányok emiatt... Teljesen tanácstalan vagyok...
2012. okt. 1. 15:04
 8/34 anonim ***** válasza:
Még a szőr rendben is lenne (jó a hónalját mondjuk borotválhatná), mert annak lehetnek olyan okai is, hogy nem bírja a bőre vagy ilyesmi. Meg ezt igazából neki kell eldöntenie, de ha már a napi egyszeri zuhanyozással is gondok vannak... Ha a rávezetés, célozgatás nem jött be, akkor mondd meg neki, persze azért finoman, hogy mi a problémád.
2012. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Egyszer meg orálszex közben elkezdtek száraz szappandarabok hullani a számba az amúgy sem túl szőrtelen öléből.. Hát... Hadd ne mondjam, milyen érzés volt. De próbálom túltenni magam rajta, ott éreztettem is rendesen az undort, mert ez már tényleg durva volt... :-x
2012. okt. 1. 15:06
 10/34 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha nem változik meg szakítani fogtok.
2012. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!