Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a barátnőtök, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a barátnőtök, ha többszöri (finom) felszólítás után sem borotválkozik és nem mindig fürdik meg rendesen?

Figyelt kérdés
Sokszor kell szembesülnöm kellemetlen helyzetekkel (szagokkal is) emiatt, finoman célzok neki, hogy esetleg zuhanyozzunk együtt, stb... Látom rajta, hogy igyekszik szegény, de nehezére esik. A másik meg, hogy nem bírom elviselni, ha egy lány szőrös lent, a hónaljról meg nem is beszélve. Erre is céloztam többször, sőt én is csinálom (nem is neki, hanem magam miatt) volt is változás de gyakori a "visszaesés". Nyilván most azt gondoljátok "hát ez hülye, ha még mindig vele van", de nem szeretném ezek miatt elhagyni, mert mégiscsak szeretem. Ezek múló dolgok és inkább arra figyelek, hogy mennyire jól érzem magam vele egyébként. A szex viszont megsínyli rendesen és ezért bizonytalanodtam el. Ha keresek valakit, akivel minden klappol ami a szexet illeti, ott a belső tulajdonságokkal szokott gond lenni, saját tapasztalat. Ez lenne az a "kompromisszum", amit olyan sokszor emlegetnek, hogy meg kell hozni, ha boldog akar lenni valaki? Ráadásul kétszer megpróbáltam szakítani, de egyszer sem sikerült. Nem volt az elejétől ilyen és túlságosan kötődök én is, nemcsak ő. Hiányzik, ha nem vagyok vele. Ti hogy látjátok, mit kéne tennem?
2012. okt. 1. 14:43
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
14-es, igen, megtörtént. Szóltam neki nem egyszer. Az igyekezet abban mutatkozik, hogy egyre gyakrabban zuhanyzik és ha meglátja a rémült tekintetem a hónalja felé, akkor másnap már sima. De az a baj, hogy nem bízom benne, hogy tartósan megváltozik.
2012. okt. 1. 15:20
 22/34 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
szerintem eljött az ideje hogy ultimátumot adj neki: vagy gyökeresen megváltozik hosszú távra vagy kidobod. Nehéz lesz megtenni, de azért ne haragudj ez durva!
2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor egy ilyen könnyen megoldható probléma miatt ne szakíts vele, mondjuk az minden embernél alap követelmény és norma, h napi rendszerességgel fürödjön...

Mondd meg Neki, h így kicsi undorodsz tőle és annyira nem élvezed az együtt létet, ápolja magát rendesebben, ha ő is szeret talán végre felfogja, ha kell használj radikális szavakat, mert úgy nyomatékosabb a mondandód. :)

2012. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves? Nekem az írásodból az jön le, hogy már túl van a húszas évein.
2012. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
én az első ilyen után otthagynám, és a továbbiakban undorodnék tőle
2012. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
24 -> majdnem. 29F/29L. De fontos infó ez a kérdéssel kapcsolatban?
2012. okt. 1. 17:37
 27/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megint beszélni erről. Nagyon nehéz eset. Azt mondja, hogy nekem más bajaim lehetnek (saját magammal és/vagy a világgal) és hogy az egészet próbálom valamiféle szőrpamacsokra meg zuhanyokra ráhúzni. És hogy mennyire szomorú, hogy nem halad előre a kapcsolat emiatt, hogy nem tudunk tervezni, stb... Pedig annyira szeretnék vele maradni, de mégsem megy. De elhagyni sem tudom... Sz@r...
2012. okt. 1. 17:40
 28/34 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta hogy miért csinálja, pontosabban nem csinálja ezeket? Kíváncsi lennék az okára...

Mert lehet, hogy nagyon érzékeny a bőre, és kiszárad a klórós kemény víztől. Itt lehetne keresni neki valami természetes alapú, vagy bio testápolót, mondjuk patikában.

Vagy ilyen körülmények között nőtt fel, hogy nem volt fürdőszoba? Valami oka csak van...

2012. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
28: tegnap megkérdeztem tőle, hozzátéve, hogy a múltkor úgy ment ágyba, hogy FEKETE volt a talpa és nem volt valami kellemes illata sem, a bőre ragadt. Mikor rákérdeztem (sajnos nem a helyszínen) azt mondta, túl fáradt volt, hogy zuhanyozzon. De hogy ő annyira igyekszik és annyit változott már az utóbbi időben, csak hogy megfeleljen az elvárásaimnak. Csakhogy az én bajom ott van, hogy nekem ne akarjon megfelelni azzal, hogy mosdik, mert az már rég rossz. Saját maga miatt kell, hogy tegye. :-(
2012. okt. 3. 09:25
 30/34 anonim ***** válasza:

Próbáltad már megkedveltetni vele a tisztálkodást?

Behívni magad mellé a zuhany alá, vagy a fürdőkádba.

A közös fürdőzés általában jót tesz a kapcsolatnak. Közben lehet mosdatni, maszírozni egymást. Sőt a zuhany, vagy a víz alatti szex is nagyon izgató lehet.

2012. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!